İşte Galatasaray'ın yeni kaptanı!

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Casare Prandelli takımın Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Sabri'nin kadro dışı kalması hakkında "Sabri'ye karşı hiçbir zaman kötü bir düşüncem yok" diyen İtalyan çalıştırıcı takımın yeni kaptanının Selçuk İnan olduğunu açıkladı.

Diğer Haberler

İşte Galatasaray'ın yeni kaptanı! İşte Prandelli'nin konuşmasından satır başları;

- Biz bu periyotta değişiklik yaptık. O değişiklikler her zaman şok edici değişiklikler olur. Hep birlikte bir karar verildi. Teknik açıdan yeni bir proje açıkladık. Sağ bek için farklı şeyler deniyoruz. Değişimler her zaman çok sert gelir. Sabri'ye karşı hiçbir zaman kötü bir düşüncem yok. Ama değişim zamanı geldi.

- Transferde sıkıntılı bölgelerle alakalı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

- Benim kişisel hiç bir futbolcuyla sorunum yok.

- Herkesin sabırlı olması gerekiyor Bruma'da. Çok yetenekli bir futbolcu. Ve umarım karakter olarak ve insani olarak güçlüdür, çünkü bu baskı zor gelir.

- Sneijder bizim için çok yetenekli bir biri. Galatasaray'ın futbolcusudur. Ama gelecek hakkında bir şey diyemem.

- Oruç olayı bizim sırrımız olacaktı. Size güvenmeyeceğim bir daha.

- Kaptan olarak Selçuk İnan'ı seçtik. Sneijder geldikten sonra ikinci kaptanı belirleyeceğiz. Hakan Balta'yı unutmadık o da bizim alternatiflerimiz arasında.

- Maç boyunca forvetlerle oynayamayız, defans yapmamız gerekiyor. Fiziksel olarak çok çalışıyoruz. Kimse idmanlardan kaçmıyor.

- Şu ana kadar bizim Türk teknik adama ihtiyacımız olmadı. Bize her takım için birer birer videolar hazırlanıyor. Bana teknik adam değil de iyi bir tercüman gerekiyordu.

- Benim için transfer konuşmamıza gerek yok. Ben gerekli birimlere isteklerimi ilettim. Çalışmalarımız sürüyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: