İŞTE GÜLŞEN'İN EVİ..

In Style Home dergisi için evinin kapılarını açan Gülşen Bebek'te koru içinde bir evde yaşıyor

Magazin

İŞTE GÜLŞEN'İN EVİ.. 'Bu eve 3 yıl önce taşındım. Daha önce Fulya Polat Tower’da kapsül gibi küçücük bir evde yaşıyordum. Buraya ilk taşındığımda kendimi biraz tuhaf hissettiğimi itiraf etmeliyim. Çünkü eski evim buraya göre fazla korunaklıydı,” diyor. Oradan taşınmaya karar verdiğinde ilk düşündüğü, çok sevdiğini söylediği Bebek olmuş. Internet’ten araştırdığında da bu ev karşısına çıkmış hemen. “Salona girer girmez, ‘Burası,’ dedim ve diğer odalara bakmadım bile! Evi hemen tuttum' diyor

Gülşen, 140 m2’lik üç oda, iki banyo, mutfak ve salondan oluşan dairenin içini baştan aşağıya yeniletmiş. Salona açılan mutfak genişletilmiş ve iki giyinme odası eklenmiş daireye. Salonun bir duvarı buraya modern bir hava katan ahşap panjurla kaplanmış. Böylece eve gelen güzel ışık yitirilmeden yan taraftaki binanın görüntüsünden kurtulmak mümkün olmuş. “Yemek yapmayı seviyorum. O yüzden mutfağa çok önem verdim,” diyor sanatçı.


Banyosuna ise egzotik bir spa görünümü verdirmiş. Yerde çakıl taşları, kurna ve duş bölümüyle banyo, evin en keyifli yerlerinden olmuş.

Yemek odasının bulunduğu bölümde ise zeminde başlayan kırmızı halı tüm koridor boyunca arkadaki yatak odalarına kadar boydan boya uzanıyor. “Bunu ünlülerin kırmızı halı merakından esinlenerek yaptık,” diye gülerek anlatıyor Gülşen. Bu halı aynı zamanda salonda kum beji olarak başlayan, içeri doğru ilerledikçe gri ve siyaha dönüşen duvar rengiyle de büyük uyum sağlıyor..


Gülşen son olarak sözlerine şunları ekliyor: 'Öyle şaşa sevmiyorum ben. Evim her yerden koşarak geldiğim yer olmalı. Bir de Londra’da kiraladığım ev var tabii. Küçük ama sempatik bir ev,” diye anlatan Gülşen Londra’nın ruhunu besleyen ve sanatında ilham veren bir şehir olduğunu belirtiyor. “O yüzden buradan oraya gittiğimde kendimi hiç yabancı ve evimden uzak hissetmiyorum'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: