İŞTE İNTİHARIN EŞİĞİNDEN DÖNÜP SONRA DA PİŞMAN OLAN ÜNLÜ İSİMLER...

Felç tehlikesi geçirip hastaneye kaldırıldıktan sonra ameliyat olan ünlü aktör Cüneyt Arkın yaşadığı acılardan dolayı intiharı düşündüğünü BUGÜN'e açıklamıştı. Ancak Arkın, ümitsizliğe kapılıp ölümü düşünen tek ünlü isim değil. İşte intiharın eşiğinden dönüp sonra da pişman olanlar...

Magazin

İŞTE İNTİHARIN EŞİĞİNDEN DÖNÜP SONRA DA PİŞMAN OLAN ÜNLÜ İSİMLER... İş temposu yordu

Türkan Şoray: Türk Sineması'nın 'Sultan'ı Türkan Şoray Kanaltürk'te başlayan 'Laf Aramızda' programında Bilal Özcan'a, iş temposunun yoğunluğundan dolayı iki kez intihar etmeyi düşündüğünü söyledi. Yönetmenliğini yaptığı 'Dönüş' filmini zamanında bitiremeyince umutsuzluğa kapılıp giden arabanın kapısını açıp atlamayı düşündüğünü açıklayan Şoray, 'Yılanı Öldürseler' filminde de benzer duygulara kapıldığını ancak böyle bir eylem düşündüğü için pişman olduğunu söyledi.

Eurovision yüzünden

Gülseren: 2005 yılında 'Rimi Rimi Ley' şarkısıyla Eurovision'da Türkiye'yi temsil eden Gülseren, yarışma sonrasında geçirdiği ağır depresyon nedeniyle intihar etmeyi düşündüğünü açıkladı. Gülseren "Yarışmadan sonra eve kapanıp ağladım. İşlerimi kaybettim" diyerek geçirdiği bunalımı paylaştı.

Mektup bırakmadım

Tuba Ünsal: Manken ve sunucu Tuba Ünsal oyunculuğu seçip şöhret basamaklarından çıkarken, adı birçok isimle aşk dedikodusuna karıştı. Ünsal'ın bir dönem Tarkan için intihara teşebbüs ettiği ortaya çıkmıştı. Ünsal, "Tarkan'la röportaj yapmak için oteline gitmiştim.

Röportajı yapamadığım gibi bir de otelden çıkarken fotoğrafımı çektiler. Yol yorgunluğu eklenip, çekimler bütün gün sürünce akşama doğru baygınlık geçirdim. Sonra da intihar haberleri çıktı. Bir ara intiharı düşündüm ama Tarkan için intihar mektubu yazmamıştım" dedi.

Sahne yasaklanınca

Bülent Ersoy: Ünlü sanatçı 12 Eylül ihtilalinden sonra 8 yıllık yasaklı dönemi sırasında parasız kalıp bunalıma girince hayatına son vermek istedi. Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde tedavi gören Ersoy, doktorların çabalarıyla hayata döndürüldü. Kanunla tekrar sahnelere dönen Ersoy pişman olduğunu hep söylüyor.

Şöhretini kaybetti

Özlem Savaş: Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Bölümü mezunu olan sunucu ve oyuncu Özlem Savaş iş bunalımına girip eski şöhretini kaybedince çok sayıda hap içerek hayatına son vermeye kalkıştı. Yaşadığı kötü günleri geride bıraktığını söyleyen Savaş, "Hayat çok güzel. Bunu yaptığım için çok pişmanım" dedi.

Kıskançlık dayağı

Doğa Bekleriz: Ünlü manken de eşinin dayakları yüzünden intihara teşebbüs ettiğini açıklamıştı. Bekleriz, "Eski eşimle flört aşamasındayken giydiğim kıyafetler yüzünden tartışıyorduk. Onunla sık sık kavga ediyorduk. Bu dönemlerde intihara teşebbüs etmiştim. Yaptığımın yanlış olduğunu anladım" demişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: