İşte Işın Karaca'nın yeni aşkı! Boşanmanın sebebi...

Işın Karaca'nın, müzisyen Can Yapıcıoğlu ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

Magazin

İşte Işın Karaca'nın yeni aşkı! Boşanmanın sebebi... Işın Karaca, 3 yıl önce çocukluk arkadaşı Tuğrul Odabaş ile hayatını birleştirmişti. Çift geçtiğimiz ay ani bir kararla boşanmıştı, Tuğrul Odabaş ''Neden boşandığımızı bilmiyorum'' demişti.

YASAK AŞK İDDİASI
Işın Karaca, geçtiğimiz gün 1992 doğumlu Can Yapıcıoğlu ile havalimanında sarılırken görüntülendi. Ünlü şarkıcı, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak merak edilen soruları yanıtladı. Karaca, yasak aşk iddiası için "Böyle bir saçmalık olması mümkün değil. Bende kimseye ihanet olmaz. Biz 6 Aralık'ta bir şeyler yaşamaya karar verdik. Çok yeni, çok cici, çok talı bir şey. 'Ay kusura bakma, boşanma ile çok yakın oldu' deyip başlamasa mıydım? Hepimiz hayatımıza devam ediyoruz. O da ben de... Biz boşandıktan sonra Tuğrul ile hiç görüşmedik." dedi.

YENİ AŞKINI ANLATTI
Işın Karaca, "Evliliğim bitti, bir caz gecesinde konsere katıldım. 6 Aralık gecesiydi sanırım. Böyle bir şey oldu. Öncesi yok...Karşılıklı olarak birbirimize açıldık. Yapabileceğim bir şey yoktu yani... Can ile aramızda yaş farkı var ama abartılacak bir şey değil. Çok güzel bir şey yaşıyoruz. Şimdilik bu kadar..." dedi.

Işın Karaca ile Tuğrul Odabaş'ın evliliği tek celsede bitti!

Işın Karaca ile Tuğrul Odabaş'ın evliliği tek celsede bitti!Boşanma sonrası şok açıklama:

Boşanma sonrası şok açıklama: "Işın'a büyü yaptılar!"

Bunlarda ilginizi çekebilir: