İşte kadınların başarı sırları

Kadınlar girdikleri birçok alanda erkeklerden daha fazla çalıştıkları ve başarılı olduklarını ispatlamışlardır.

Kadın

İşte kadınların başarı sırları Bunun en büyük nedenlerinden biri, erkekler iki elini kullanırken kadınların on parmaklarını kullanmalarıdır. Yani daha fazla işe aynı anda yetişebilme ve birçok şeyi bir arada düşünebilme yetenekleridir. Ama sadece bunlar da değil.

Sabır ve dua kadının en önemli başarı sırrıdır. Yaptıkları işlerde karşılarına çıkan zorluklara göğüs germeleri onların sabırlarını gösterirken, kadınlar hep duaya sığınarak atarlar adımlarını. Erkeklerdeki tahammülsüzlük ve katlanamamak durumları kadınlarda daha az olduğundan sabırla ilerledikleri yolda zirveye tırmanmaları da kaçınılmaz oluyor. Yanı sıra prensipli ve özverili çalışmak da etkili bir başka faktör… Araştırmacı ve meraklı ruhları da destekçileri…

Hayat erkek de kadın da olsa, insan için sınavlardan oluşuyor. Sınav sadece okullarda karşımıza çıkan bir şey değil. Hayat boyu çeşitli sınavlara tutuluyoruz. Bu sınavlarda tecrübe ne kadar önemliyse sabır ve dua da bir o kadar önemli.

YAZI: Kamuran Akdemir
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: