İŞTE KENAN BİRKAN'IN KIZINDAN TÜYOLAR!

Magazin

İŞTE KENAN BİRKAN'IN KIZINDAN TÜYOLAR! Geçtiğimiz hafta yayınlanan 'Ezel'de, Haluk Bilginer'in canlandırdığı 'Kenan Birkan', 'Damla' isminde bir kızı olduğunu öğrendi. 'Damla'yı canlandıran Pınar Göktaş oyunculuğunu, diziye dahil oluşunu ve 'Damla'yı anlattı.

Oyunculuğa nasıl adım attınız? Çocuk yaştan beri tiyatroyla ilgiliyim. Ancak profesyonel olarak oyunculuk yapmaya İstanbul Teknik Üniversitesi'nde mühendislik eğitimi alırken başladım. Televizyondaki ilk işim bir reklam filmiydi...
'Ezel' dizisini ve canlandırdığınız 'Damla' karakterini nasıl değerlendiriyorsunuz? 'Ezel', çok kaliteli bir çalışma. Sinematografik anlatımı ve çok katmanlı yaşayan karakterleriyle, diğer birçok dizinin önüne geçiyor. Canlandırdığım karaktere gelirsek, 'Damla'da diğer karakterlere göre daha aydınlık ve masum bir taraf var.

'KENAN' SÜRPRİZLE DOLU
'Kenan' kızına ulaşmak için neler yapacak sizce? 'Kenan', her zaman sürprizlerle dolu. Bu konuda neler yapacağını kestirmek bir hayli zor.

Gelecek bölümlerde 'Damla'nın yaşayacakları hakkında biraz tüyo verebilir misiniz? Ben de neler olacağını merakla bekliyorum. Çok çarpıcı gelişmeler yaşanacağına eminim.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: