İşte 'Mehmed Bir Cihan Fatihi' dizisinden çok özel fotoğraflar...

İlk teaser'ı yayınlanan “Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisinden çok özel kareler paylaşıldı. Fotoğraflar da teaser gibi heyecan yarattı.

Dizi Galeri

İşte 'Mehmed Bir Cihan Fatihi' dizisinden çok özel fotoğraflar... 2018 yılının en iddialı projesi “Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisinin merakla beklenen ilk teaser’ı yayınlandı.

Fatih savaş meydanında
Yapımcılığını O3 Medya, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği, başrolünde Kenan İmirzalıoğlu’nun yer aldığı “Mehmed Bir Cihan Fatihi” için geri sayım başladı.

Yakında Kanal D ekranında izleyiciyle buluşacak olan dizinin ilk teaser’ı izleyiciyle buluştu. Tanıtım filminde İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Sultan Mehmed Han, savaş meydanında görülüyor.

O şehri alamaz dediler!
Stratejik, askeri ve kişisel dehası ile bir cihan fatihi olan Sultan Mehmed Han’ın 2. Kosova Savaşı görüntüleri kadar, zırhını giydiği sahnedeki sözleri de herkesi etkiledi: “Ben Mehmed Han... Mehmed’lerin ikincisi. Atam Osmangazi, babam Murad Han. Doğdum. Yaşamaz dediler. Yaşadım. Sultan olamaz dediler. Oldum. O şehri alamaz dediler!”

Adını tarihe altın harflerle yazdırmış bir padişahın zafere giden yolda yaşadıklarını konu alan “Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisinde, Kenan İmirzalıoğlu başrolde.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: