İŞTE O AÇIKLAMA:

FAZIL SAY'LA YAŞADIĞI POLEMİK SONRASI ÜNLÜ MÜZİSYENE DAVA AÇAN OSMAN YAĞMURDERELİ, SİTEMİZE BİR AÇIKLAMA GÖNDERDİ..

Magazin

İŞTE O AÇIKLAMA: İşte Osman Yağmurdereli'nin o açıklaması:


Bilindiği gibi, canlı yayımlanan bir televizyon programı sırasında (Abbas Güçlü İle Genç Bakış), Sayın Fazıl SAY'ın, ülkemizi terk etmek istediği hakkındaki beyanlarına ilişkin tartışmalar sürerken, televizyon programına telefonla bağlanan Sayın Fazıl SAY'ın, hakaret ve aşağılamaları ile karşılaşmış bulunuyorum.


Değerli Basın Mensupları haklı olarak, konu hakkındaki görüşlerimi almak, ya da bu konuda olumlu, olumsuz açıklamalarda bulunan çeşitli kişilerin açıklamaları hakkındaki düşüncelerimi sormak istemektedirler.


Ne var ki, uğradığım hakaret ve bana yönelttiği aşağılamalar nedeniyle, Sayın Fazıl SAY hakkında dava açmış bulunuyorum. Bilindiği gibi, yargıya intikal etmiş konularda görüş açıklamak, hem yasalara aykırıdır, hem de doğru bir davranış biçimi değildir.


Bu nedenle, açmış olduğum dava devam ettiği sürece, bu konudaki düşünce ve yorumlarımı açıklamamın olanaksız olduğunu bilgi ve takdirlerinize sunarım.


Saygılarımla,OSMAN YAĞMURDERELİ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: