İşte Özge Özpirinçci ile ilgili bilinmeyenler!

Kadın dizisinin başarılı oyuncusu Özge Özpirinçci, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programında hayatıyla ilgili özel detaylar verdi.

Magazin

İşte Özge Özpirinçci ile ilgili bilinmeyenler! Ekranların sevilen yüzü Özge Özpirinçci, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. Güzel oyuncu programda kendi ile ilgili bilinmeyenleri açıkladı.

REDDETTİĞİ İÇİN PİŞMAN DEĞİL
Güzel oyuncu reddettiği için pişman olduğu bir rol olup olmadığı sorusuna "Reddettiğim için pişman olduğum bir rol yok ama kabul edilmeyip 'Allah'ım verilmiş sadakam varmış' dediğim var." yanıtını verdi.

"ÇOK PARA ÇALDIM"
Özpirinçci, çocukluğuyla ilgili "Ortaokulda harçlıkla yaşama dönemine geçtim. 13 yaşında kız çocuğuna parayı verip, ' 1 ay bununla yaşa' diyorlar. İlk gün bakıyorsun para çok, ilk haftanın sonunda bitiyor. O dönem annemle babamın cüzdanından çok para çaldım. Hemen sonrasında da itiraf geliyor zaten 'Ben senin cüzdanından 50 lira aldım' diye..." itirafında bulundu.

"KIYAFETE PARA VERMEM"
Çok harcama yapmadığını söyleyen güzel oyuncu, "Şimdi çok tutumlu biriyim. Hatta o kadar tutumluyum ki, arkadaşlarımın arasında 'cimri' diye bilinirim. Kıyafete çok para vermem mesela, üzülüyorum..." dedi.

BESLENME STİLİ
Güzel oyuncu "Gluten yemiyorum. Beyaz un yemiyorum. Günde sadece iki öğün besleniyorum. Oruç diyeti diye geçiyor benim yaptığım. 8-16. Aralarda full aç kalıyorsun. Su çay kahve sadece. İnek ürünlerini hayatımdan çıkardım. Keçi yada manda yoğurdu yiyorum. Süt ürünlerini tamamen hayatımdan çıkarmak istiyorum. 2 sene sadece balık yedim, bağışıklığım çöktü. Şimdi haftada 1, 10 günde bir et tüketmek zorundayım. Balık ağırlıklı besleniyorum, zeytinyağlı seviyorum. Kuruyemişin hastasıyım. 2 gün sağlıksız beslendiysen, 5 gün sağlıklı beslenip vücudunu dengeye sokacaksın. Olay bu kadar basit." diyerek beslenme sırlarını anlattı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: