İşte "Peri Masalı"nın vizyon tarihi!

"Peri Masalı" filminin yeni vizyon tarihi 28 Mart olarak belirlendi.

Kültür-Sanat

İşte "Peri Masalı"nın vizyon tarihi! Bu yılın en çok merak edilen dram komedi türündeki filmlerinden 20 Aralık'ta vizyona çıkması beklenen "Peri Masalı" filminin yeni vizyon tarihi belli oldu. Araf, Cennet, Cehennem 3D, Bana Bir Soygun Yaz filmlerinden ve Kanıt dizisinden tanıdığımız başarılı yönetmen Biray Dalkıran yeni filmi, yapımcıların filme çok güvenmesi ve yüksek kopya çıkmak istemeleri nedeniyle 28 mart 2014 olarak belirlendi.

Başrollerini Emre Kızılırmak ve Burcu Kıratlı'nın paylaştığı Sedef Şahin, Itır Esen, Orhan Aydın, Çetin Altay ve Alp Korkmaz gibi genç kuşağın çok sevdiği oyuncuların yeraldığı Peri Masalı filmi daha vizyona girmeden basında ve sosyal medyada çok konuşuluyor. Filmin ilk versyonundan yazılan aynı isimli roman 20 günlük sürede 4. baskıya ulaştı ve çok olumlu tepkiler almaya devam etmekte. Filmin soundtrack'i ise Şeval Sam imzalı ve genç kuşağın çok sevdiği Umut Kaya'nın yorumladığı "Gül Güzeli" parçası bir çok radyonun ilk 10'nuna girmeyi başardı. Bir çok ünlünün de merakla beklediği film 200'den fazla salonda yer alması bekleniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: