İşte Russel Crowe'un dev seti!

'The Water Diviner' sinema filminin çekimleri İstanbul Haydarpaşa Garı'nda devam etti

Magazin

İşte Russel Crowe'un dev seti! Yönetmenliğini ve başrol oyunculuğunu 'Gladyatör' filminin dünyaca ünlü yıldızı Russel Crowe'un yaptığı filmin önceki günkü çekimlerinde tarihi Haydarpaşa Garı milli mücadele yıllarında ki döneme döndü.

Sette Osmanlı İmparatorluğu'nun son dönemindeki görüntüler aynen yansıtıldı. Haydarpaşa Garı'nın denize bakan yan tarafına o dönemin pazar alanı kuruldu. Avustralya'dan Çanakkale Savaşı'nda kaybolan iki oğlunu bulmak için İstanbul'a gelen bir babayı canlandıran Russel Crowe Haydarpaşa Garı'nda ki çekimlerde koştururken, askerlere nasıl yürümeleri gerektiğinin direktifini verdi.

Ünlü oyuncu Russel Crowe yaptığı röportajda 'İstanbul'u çok beğendim, çok güzel ve fantastik bir şehir. Buraya geldiğim çok mutluyum. Çekimlerimiz son sürat devam ediyor. İstanbul çekimlerimizin ardından filme Fethiye'de Kaya Mezarları'nda ve birkaç yerde daha devam edeceğiz. Film Aralık ayında gösterime girecek. İstanbul'da Sultanahmet köftesine bayıldım. Filmde yer alan Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan hem çok neşeliler, hemde çok iyi oyuncular. Oyunculuklarını çok beğendim.' dedi.

gazetevatan.com

magazinel
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: