İŞTE SAÇLARIYLA SORUN YAŞAYAN ÜNLÜL

Bir çok ünlü isim saçları döküldüğü için ya peruk takıyor ya da ektirmeyle bu sorunu çözmeye çalışıyor.

Magazin

İŞTE SAÇLARIYLA SORUN YAŞAYAN ÜNLÜL EROL EVGİN

Saç denilince yıllar yılı hep akıllara o geldi. Peruk taktığı kesin olarak bilinse de , bu sık sık gündeme getirilmedi.Saçları tıpkı oğlu Murat Evgin gibi , çok genç yaşlarda yitiren Evgin, bu durumu ustalıkla kullandığı perukla gidermesini bildi.


HÜLYA AVŞAR

Birçok ünlü hanım saç sorunu yaşayıp bunu gizlese de, Hülya Avşar bunun tam tersini yapmakta bir sakınca görmüyor. Saçları boyatırken zarar görüp yanan Avşar, son günlerde kısacık kestirdiği saçlarının bakımı için elinden gelini yapıyor.


FATİH ÜREK

Saçları döküldüğü zaman bu nu asla mompleks haline getirmeyen , kafasına takmayan Fatih Ürek , saç ektirdiğini de kimseden gizlemedi.


GÖKHAN ÖZEN

Saçları hızla dökülen şarkıcılardan biri olan Özen,önce peruk takmayı denedi ama olmadı.Derken bir ara ortadan kayboydu ve saç takviyesi yaptırdığı konuşulmaya başladı.


NURİ ALÇO

Bulut Aras gibi Nuri Alço da peruk taktığını gizlemediği gibi , peruğunu kullandığı şirketin reklamını yapmakta bir sakınca görmedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: