İŞTE SEZEN AKSU'NUN ESRARENGİZ AŞKI!

Pop dünyasının ‘Minik Serçe’ lakaplı sanatçısı Sezen Aksu’nun, işadamı Varujan Sirmabıyık ile aşk yaşadığı ortaya çıktı

Magazin

İŞTE SEZEN AKSU'NUN ESRARENGİZ AŞKI! Uzun süredir kalbi boş olan Sezen Aksu geçen cumartesi günü ortağı olduğu Nişantaşı'nda bir gecce kulübünde ünlü işadamıyla romantik bir şekilde dans ederken görüntülenmişti. Sezen Aksu ile dans eden kişinin, Müge Sırmabıyık ile boşanma aşamasında olan tekstilci işadamı Varujan Sırmabıyık olduğu ortaya çıktı. O gecce mekanda bulunanlar Minik Serçe’nin adeta aşk sarhoşu olduğunu, yeni aşkı Varujan Bey ile mutlu bir gecce geçirdiğini söylüyorlar. Henüz yeni başlayan ilişki, ikilinin sadece yakın dostları tarafından biliniyor.

İŞADAMI BOŞANMA AŞAMASINDA
Sezen Aksu’nun gönlünü kaptırdığı işadamı Varujan Sırmabıyık’ın aşk defteri de oldukça kabarık... Sosyetenin uyumlu çiftleri arasında gösterilen Varujan-Müge Sırmabıyık çiftinin evliliği, ihanete kurban gitmiş. 1989 yılının şubat ayında dünya evine giren Sırmabıyık çiftinin evlilikleri, Varujan Bey’in eşini Didem Çapa ile aldatması sonucu çatırdamış ve 23 yıllık evliliklerinde boşanma aşamasına gelmişler. Varujan Bey’le mutlu bir beraberlik yaşayan Aksu’nun yeni ilişkisi, ortağı olduğu mekânda geçirdiği romantik bir akşamla gün yüzüne çıkmış oldu.

SEZEN AKSU DÖRT KEZ EVLENDİ
Ünlü şarkıcı Sezen Aksu çok genç yaşta Hasan Yüksektepe ile evlendi. Fakat evlilikleri çok kısa sürdü. Henüz albüm sahibi olmadığı bu dönemde, ikinci evliliğini ise Ali Engin Aksu ile yaptı. Minik Serçe’nin şu anki sahne soyadı olan Aksu’yu aldığı bu evlilik de sessiz sedasız sona erdi. 10 Temmuz 1980’de Sinan Özer’le evlendi ve evlendiğinde üç aylık hamileydi. Ancak bu evlilik de uzun sürmedi, 1983 yılında sona erdi. Aksu 1993’te gazeteci Ahmet Utlu ile evlendi. Fakat kısa süre sonra sanatçının dördüncü evliliği de bitti. Ahmet Utlu ile evlenmeden önce Uzay Heparı ile yaşadığı beraberlik, aralarındaki yaş farkından ötürü çok konuşuldu.

Reşat Balcıoğlu
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: