İşte sosyal medyada en çok konuşulan dizi!

Eylül ayında ekrana gelen 12 yeni dizi arasında en yüksek performans gösteren dizi oldu.

Magazin

İşte sosyal medyada en çok konuşulan dizi! “Herkes düşmanını tanımaya başladı!”

Tanıtımlarının yayınlanmaya başladığı günden bu yana iddialı kadrosuyla çok konuşulan “Reaksiyon”, Eylül ayında izleyici ile buluşan 12 yeni dizi arasında en iyi performans gösteren dizi oldu.

Reaksiyon;
Total izleyicide, 3.87 reyting ve 10.49 izlenme oranı, AB hedef kitlede, 6 reyting ve 16,39 izlenme oranı ve 20+ABC1’de ise 4.94 ve 12.72 izlenme oranı alarak başarılı bir grafik sergiledi.

Reaksiyon sosyal medyanın da en çok konuştuğu dizi oldu!

Pazartesi akşamları ekrana gelen dizi her bölümü ile Twitter’da en çok konuşulan 3 programın içinde yer alıyor.

“Dayı” nın aslan parçası sözü çok konuşuldu!

Dizinin 29 Eylül Pazartesi yayınlanan 3. bölümünde Erdal Beşikçioğlu‘nun “Dayı” karakterindeki oyunculuğu izleyicilerden bolca övgü aldı. “Ne zaman tuttuğunu koparırsın, benim parçam olursun, aslan parçası olursun” sözü sosyal medyada gecenin en çok paylaşılan alıntılarından oldu.


İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Yurdaer Okur, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci ve Erdal Beşikçioğlu gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı dizinin proje danışmanlığını Bahadır Özdener ve Başar Başaran, senaristliğini Ozan Aksungur ve Emre Özdür, yönetmenliğini ise Onur Tan’ın yapıyor. Proje Proje Tasarım ve Konsept Danışmanlığı ise Cüneyt Aysan’a ait.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: