İşte Survivor 2017 ile ilgili tüm merak edilenler

TV8'in reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor'un başlama tarihi belli olurken Acun Ilıcalı, hem Ünlüler Takımı hem de Gönüllüler Takımını'nın tanıtım videoları ilk kez Instagram hesabından paylaştı.

Dizi Galeri

İşte Survivor 2017 ile ilgili tüm merak edilenler Acun Ilıcalı, Survivor 2017 hakkında bilgiler paylaşmaya devam ediyor. Ünlü televizyoncu, büyük merak konusu olan Sürvivor 2017'nin yayın tarihi ve bu sezon ünlüler ve gönüllüler takımlarında yarışacak isimlerin tanıtım videolarını kişisel Instagram hesabından paylaştı. Survivor'ın yeni sezonu 21 Ocak Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında başlayacak.

İşte Survivor 2017'de yarışacak olan ünlüler takımının kadrosu: Furkan Kızılay, İlhan Mansız, Serhat Akın, Seda Demir, Tarık Mengüç, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat), Sema Apak, Pınar Saka, Adem Kılıççı, Sabriye Şengül, Şahika Ercümen

Survivor 2017 gönüllüler takımının kadrosu; Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer.

İşte Survivor 2017'nin Ünlüler Takımı tanıtımı;

Video yüklenemedi...İşte Survivor 2017'nin Gönüllüler Takımı tanıtımı;

Video yüklenemedi...Survivor 2017 yarışmacılarının fotoğrafları;
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: