İŞTE SURVIVOR ADASI'NDAN İLK GÖRÜNTÜLER!

Bu akşam başlayacak olan büyük macera öncesi yarışmacılar Ada'ya vardı. Survivor Ünlüler Gönüllüler'de boy gösterecek isimler uzun bir yolculuğun ardından dev heyecana hazırlar.

Magazin

İŞTE SURVIVOR ADASI'NDAN İLK GÖRÜNTÜLER! Türkiye'den Dominik Cumhuriyeti'ne uzanan bu yolculukta yarışmacıların tüm yaşadıkları da kare kare kaydedildi. 90 gün boyunca doğa şartları ve açlık dahil her şeye dayanmak zorunda kalacak olan isimler, dünyanın en zor yarışması için Ada'ya indi.

Kimi yarışmacı havalimanlarında, kimi ünlü otobüste uyuya kaldı. Zorlu ada şartlarına uyum sağlamaya çalışan yarışmacılar oldukça zorlandı. Survivor'da yarışmanın zorluğunu daha yolun başında gören ünlüler ve gönüllüler, 90 gün boyunca kendilerini nelerin beklediğini ilk dakikadan itibaren anladı.

Show Tv ekranlarında Pazar günü yayınlanacak olan Survivor 4. sezonda büyük bir macera yarışmacıları olduğu gibi sizleri de bekliyor. Acunn.com'dan da dakika dakika takip edebileceğiniz Ada hayatındaki tüm gelişmeler bir tık ötenizde olacak.

Dünyanın en zor yarışması olan Survivor'da Ünlüler ve Gönüllülerin tüm yaşadıkları an be an sizlerle olacak. İşte dev maceradan hiç bir yerde bulamayacağınız ilk ve çok özel kareler.

magazin

Bunlarda ilginizi çekebilir: