İşte Türkiye'nin melez güzelleri...

Ya anneleri ya da babaları Türk olan ünlü melezleri sizler için derledik. Nefes kesecek kadar güzel, cazibeli, havalı ve zarifler...

Magazin

İşte Türkiye'nin melez güzelleri... Amine Gülşe
2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe (24) Iraklı bir baba ile Türk bir annenin kızı. Hollanda’da doğup büyüdü. Üç yıldır oyunculuk yapıyor. Gülşe'nin adı son dönemde sık sık Mesut Özil ile anılıyor.

Selma Ergeç
Oyuncu Selma Ergeç (39) Almanya- Hamburg doğumlu. Babası Türk bir doktor, annesi Alman bir hemşire. Ergeç Can Yayınları sahibi Can Öz ile evli ve bir çocuk annesi.

Alina Boz
‘Paramparça’ dizisindeki Hazal rolüyle yıldızı parlayan Alina Boz (18) Rusya’nın başkenti Moskova’da doğdu. Annesi Rus, babası Bulgar göçmeni bir Türk.

Meryem Uzerli
Almanya-Kassel’de doğan Meryem Uzerli’nin (34) babası Türk, annesi Alman. 2011-2013 arasında rol aldığı ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisindeki Hürrem rolüyle şöhrete kavuştu.

Asuman Krause
Eski manken ve sunucu Asuman Krause (41) Almanya-Berlin doğumlu. Babası Alman, annesi Türk olan Krause, 1998’de Türkiye 2’nci güzeli seçilmiş, yıldızı bir anda parlamıştı.

Neslihan Atagül
Meslektaşı Kadir Doğulu ile evli olan oyuncu Neslihan Atagül (25) İstanbul’da doğdu. Güzel oyuncunun annesi Beyaz Rus.

Melissa Eliyeşil
Necmettin Eliyeşil ile Kolombiyalı Maria Eliyeşil’in kızı Melissa (33) sosyetenin en havalı isimleri arasında. Beş yıl önce dünyaca ünlü kalem markası Faber Castell’in varisi Charles von Faber Castell ile evlenip Almanya-Münih’e yerleşti. İkinci çocuğuna hamile.

Leyla Lydia Tuğutlu
Oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu (27) Almanya-Berlin’de doğdu. Babası Türk, annesi Alman olan Tuğutlu, Miss Turkey 2008’de 1’inci olduktan sonra dikkatleri çekti.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: