İşte Türkiye'yi temsil edecek güzeller!

Star’ın düzenlediği Elidor Miss Turkey 2014 Güzellik Yarışması’nda AMİNE GÜLŞE Türkiye’nin yeni güzellik kraliçesi oldu. DİLAN ÇİÇEK DENİZ ikinci, AYBÜKE PUSAT üçüncü, GİZEM KOÇAK ise jüri tarafından dördüncü güzel olarak ilan edildi.

Magazin

İşte Türkiye'yi temsil edecek güzeller! Sahne şovları, dekoru ve ışığıyla görsel bir şölene dönüşen gecede superstar Ajda Pekkan ve Murat Dalkılıç sahne aldı. Gecenin sunuculuğunu ise Yasemin Allen ile Kadir Doğulu üstlendi.

YARIŞMANIN BÜYÜK JÜRİSİ

Finalde Türkiye Güzeli’ni Nebahat Çehre (Oyuncu), Selen Soyder (Oyuncu), Ahu Yağtu (Sunucu), Yıldırım Mayruk (Modacı), Hıncal Uluç (Gazeteci), Marc Mathieu (Unilever Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı), Can Sandıkçıoğlu (Miss Turkey Organizasyon Başkanı), Tülin Şahin (Top model, sunucu) ve Nuri Soysal (Estetisyen) belirledi.

İLK DÖRT TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK
binlerce güzel kız arasından sıyrılarak birinci gelen güzel AMİNE GÜLŞE ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci güzel DİLAN ÇİÇEK DENİZ, Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü güzel AYBÜKE PUSAT ise Miss Earth’de temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen güzelimiz GİZEM KOÇAK ise ülkemizi Miss International yarışmasında temsil edecek.

FİNALİN GÖRÜNMEYEN KAHRAMANLARI
Her yıl güzeller kadar konuşulan gecenin kostümlerini modacı Raşit Bağzıbağlı hazırladı. Koreografi ise Yasin Soy’a ait. Elidor’un uzman ekibinden Kemal Baykar ve ekibi kızların saç ve makyajlarını yaptı. Mayo ve kaftanlar Koton imzasını taşırken, takıları Boybeyi sağladı.

FİNALDE YARIŞAN 20 GÜZEL
Elidor Miss Turkey 2014 finalinde yarışacak güzellerin isimleri şöyle: 1-Dilan Çiçek Deniz (19), 2-Gizem Bekar (22), 3- Dilek Boz (23), 4-Amine Gülşe (21), 5-Nigar Dilmaç (21), 6-Gizem Koçak (18), 7-Canan Çalışkan (22), 8-Selen Yakıcı (25), 9-Ezgi Yürümez (23), 10-Aybüke Pusat (19), 11-Kevser Demir (21), 12-İlayda Ejevit (19), 13-Dilan Polat (23), 14-Büşra Önder (23), 15-Melisa Ater (22), 16-Sinem Özgenoğlu (19), 17-Ayşenur Gezer (19), 18-Özde Özkan (20), 19-Hatice Merve Dirik (20), 20-Hilal Yabuz (23).

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: