İşte ünlü isimlerden kutlama mesajları!

16. yaş gününü kutlayan GECCE.com'a magazin, sanat ve basın camiası ile yeme-içme sektörünün ünlü isimleri mesaj yağdırdı.

Magazin

İşte ünlü isimlerden kutlama mesajları!
'16 YILDIR DEVAM EDEN EŞSİZ BİR GECCE' OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...

'16 YILDIR DEVAM EDEN EŞSİZ BİR GECCE' OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...
ORHAN GENCEBAY

Sevgili Kenancığıma ve tüm Gecce.com ailesine...

15 yıldan beri çok güzel başarılara imza ata ata geldiniz .Şimdi de 16. başarılı güzel bir yıla daha imzanızı atıyorsunuz.
GECCE.com imzasını herkes tanıyor ve takdir ediyor. Siz istedikçe her zaman başarılı olacağınıza inanıyorum. Sizleri tüm kalbimle kutluyor, başarılar diliyorum. En candan sevgilerimle; berhudar olun...


AJDA PEKKAN

Kenan sen GECCE.com ile gecce hayatını kitaplaştırdın. Ne de iyi yaptın. GECCE.com bence en dahice girişimdir. Tebrik ediyorum gecce hayatının efendisi, nice yıllara..


SEVİM EMRE

Ailem ❤️ Böylesine büyük bir emek ve azimle GECCE.com dünyasını yaratan sevgili Kenan ve Gül Erçetingöz internet dünyasında pırıl pırıl parlayan bir yıldız oldu. GECCE.com'un 16. yaşını kutluyorum. Tüm çalışanları emeklerinden dolayı tebrik ediyorum. Ben de Sevim Emre olarak bu ailenin içinde olmaktan büyük bir gurur duyuyorum; nice başarılara koşalım hep birlikte ❤️


GÜLBEN ERGEN

16 seneye tüm starların en özel anlarını sığdıran Kenan Erçetingöz hep farklısın, hep en güzelini yapmak için çalışan adam tebrikler..


ERKAN PETEKKAYA

Yıllardır takip ettiğim, içinde büyük bir emek olduğunu bildiğim, teknolojiyi yakından takip eden, her geçen gün kalitesini arttıran ve çok sevdiği dostum, abim Kenan Erçetingöz ve onun kıymetli ekibinin büyük bir itina ile yıllardır hazırladığı Gecce.com'un yeni yaşını kutlarım. Nice mutlu yıllara. Tebrikler Gecce ailesi...


REHA MUHTAR

Unutamayacağım bir dostun doğum günü... İyi ki var oldun hayatımda gecce.com... Doğum günün kutlu olsun sevgili dost...


ERTUĞRUL ÖZKÖK

GECCE.com geccenin siyahını rengarenk saatlere dönüştüren harika bir kaleydeskop


FATİH ALTAYLI

Türkiye'nin geçmişine damga vuran, renkli ve eğlenceli magazini hala yaşatan tek yayın, tek marka Gecce...


SACİT ASLAN

Türkiye'nin ilk ve en önemli Magazin portalı olan GECCE.com'un 16. yılını kutluyorum. Ayrıca Türkiye'de çok önemli bir marka olan GECCE.com magazin portalını yıllarca çalışmaları ile bu denli başarılı hale getiren, sevgili dostum, kardeşim Kenan Erçetingöz ve sevgili eşi Gül Erçetingöz'ü ve tüm ekibini yürekten tebrik ediyorum. İnancım şudur ki; çağdaş, çalışkan ve hiç bir zorluktan yılmayan patronlar ve ekibi bu başarılı magazin portalına daha nice 16 seneler yaşatacak.


BEYAZIT ÖZTÜRK

Yıllardır hem doğruyu takip eden, hem araştıran, hem de kaliteli habercilik yapan GECCE.com çalışanlarını ve sevgili Kenan ağabeyi kutluyorum. Geccesini sunan, sunmadan ödül alan birisi olarak sırtını kaliteye yaslamış bu habercilik anlayışının daim olmasını diliyorum. İnsanlar gider, haberleri kalır! Bu anlayışla hala var olan GECCE.com'a bu güne kadar kattıkları ve bundan sonra katacakları için şimdiden tekrar teşekkürler. Nice yaşlara Gecce :)


DEMET AKALIN

Senelerdir mutluluğumuzu, sevincimizi, başarılarımızı bizimle paylaşan GECCE.com'a daha nice seneler...


SERDAR ORTAÇ

GECCE.com'un 16. yaş gününü kutlarım. Benimle aynı günde doğan GECCE.com'a yayın hayatında nice seneler dilerim.


HANDE YENER

Tüm 'GECCE.com'culara nice mutlu yıllar diliyorum.. Bana göre internet dünyasında bu kadar büyük bir marka olmak ve yıllardır kaliteyi ve doğru haber ilkelerini koruyarak her zaman gözde olmak GECCE.com'un en büyük özelliği... Hem kendi adıma hem GECCE.com okurları adına, daha nice yıllar. Böyle değerli ve önemli kalmanız dileğiyle ❤️❤️❤️


SİNAN AKÇIL

16 yıldır gecce gündüz demeden yemeyi de içmeyi de doğru haberi de kaliteyi de senden öğrendik.. Ve artık 16 yaşında herkesten daha tecrübeli ama pırıl pırıl bir gençsin! İyi ki doğdun... Baban Kenan Erçetingöz üstada selam söyle. Eminim ki seninle gurur duyuyordur!


GÜNGÖR URAS

Gecce, Kenan Erçetingöz’ün kişisel becerisinin, çabalarının ürünü olarak “markalaşan” bir “sosyal kurum”. 1993’te Alem Dergisi ile “Sosyal Alem”e giriş yapan Kenan Erçetingöz, Top Secret ve Şamdan dergilerindeki başarısı ile “Sosyal Alem’de olan biteni en iyi izleyen gazeteci olarak öne çıktı. 2001 yılından bu yana faaliyetini sürdüren “Gecce.com” Erçetingöz’ün magazin sektöründeki deneyim ve birikimlerinin ürünüdür.

Gecce’de “sosyal yaşam” yeme-içme ve eğlence sektörü ağırlıklı olarak izleniyor, sergileniyor. Erçetingöz, Gecce’yi internet platformu dışında da geliştirdi. TV ekranlarına taşıdı. Batının büyük şehirlerinde benzeri görülen yeme, içme ve eğlence rehberleri ile boy ölçüşen düzenli dönemsel “Gecce” rehberleri yayınını gerçekleştirdi. Gurme Kurulu oluşturarak, yeme içme sektöründeki kuruluşların değerlendirilmesinin, başarılı olanların ödüllendirilmesinin yolunu açtı.

Gecce, şimdilerde Kenan Erçetingöz’ün liderliğinde, ekibiyle bir müessese haline gelmiş durumda. Sempatisiyle, iyi insan ilişkileriyle, çalışkanlığıyla, Gecce’yi parlatan Erçetingöz’e, Gecce ekibine Gecce’nin 16. doğum gününde tebriklerimizi yollar, uzun başarılı ömürler dileriz. New York’tan sevgilerle..


AHMET ÖRS

Arkasında büyük bir sermaye gücü olmadan 15 yıl başarıyla ayakta kalmak bir yayın kuruluşu için kolay bir iş değil. Magazin dünyasının penceresi Gecce.com bunu her yıl daha da güçlenerek başardı. Kuşkusuz sosyal medyayı çok iyi ve doğru kullanmasının bunda büyük payı var. Yalnız bu kadarı bile çok önemliyken, önce mekan ödülleri olarak başlayan, kısa zamanda İstanbul’un en renkli davetlerinden biri haline gelerek Gecce Oscarları olarak anılan geleneksel ödül törenleri ve her yıl yenilenen güvenilir mekan rehberleri de eklendiğinde, Gecce.com, magazin dünyasının olmazsa olmaz markası haline geldi. Bu önemli başarının ardındaki isim, Kenan Erçetingöz. Onu ve bütün ekibini kutluyor, nice 15 yıllar diliyorum.


İZZET ÇAPA

Geri döndürülemez bir şekilde, gerçekleştirmiş olduğu değişimler, gerek İstanbul gecce hayatına kazandırdıkları, gerekse Türk magazinine kattıklarıyla gerçek bir başarı öyküsüdür Gecce.com! Gecce, bilgi üretkenliğinin hem nitel, hem nicel boyutudur. Markanın yepyeni ve işitilmemiş çekirdek yetkinlikler geliştirmek için gösterdiği performans, ayakta alkışlanmaya değerdir... Drucker’ın dediği gibi “Teori, taş üzerine kazılmış bir şey asla değildir, bir hipotezdir. Toplum, sürekli değişim içindeki elementlere ilişkin bir hipotezdir.” Gecce de kendini sürekli değiştirebilme yeteneğiyle İstanbul gecce hayatının teorisine adını altın harflerle işlemiştir. Nice yıllara Gecce.com! Ellerine sağlık usta gazeteci Kenan Erçetingöz!


GONCA VUSLATERİ

O zaman iyi ki doğdun GECCE.com! Doğru haberin, eğlenceli muhabirlerin ve yüz yüzeliğin için binlerce teşekkür ederiz.


CEYDA ATEŞ

Magazin haberciliğinin saygın yayını GECCE.com'un 16. yılını kutluyorum... Başta Kenan ağabey olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyorum...


AYŞE ÖZYILMAZEL

Gecce com ilklerin ve vazgeçilmezlerin adresidir. İnternette magazin haberciliğinin ilk ve daima kalitesini korumuş ismidir. Özellikle her yıl yaptıkları Gecce Mekan Oscarları ile hem yeme-içme ve eğlence sektörünü alkışlayıp, hem de unutulmaz geccelere imza atmıştır. Sen çok yaşa Gecce, nice yaşlara Gecce.


SERKAN KAYA

GECCE.com yayın hayatına 16 yıl önce bugün başladı. Yenilikçi, içerikçi, lezzetli, keyifli samimi bir ekip, dünyaya doğru pencereden bakmasıyla bizlere de örnek teşkil eden işinde usta, insanlığında bir ağabey Kenan Erçetingöz yeni yaşınız kutlu olsun.


ŞENAY DÜDEK

İki güzel can dostum, hemşerim, yürekleri güzel insan Gül-Kenan Erçetingöz ve tüm gecce ekibini yürekten kutluyorum. Nice yıllara...


ARDA TÜRKMEN

Kurulduğu ilk günden beri Türkiye yeme içme sektörüne sayısız hizmeti bulunan gecce.com'un yeni yaşını kutluyorum. Başta Kenan Erçetingöz olmak üzere emeği geçmiş herkesin de bu vesileyle emeklerine sağlık. Nerede ne var, kim nereyi açmış, konsepti nedir diye eşe dosta sormaktan bizi kurtardın Kenan abi, mekan oscarlarıyla da farkını ortaya koydun... Yeni yaşın kutlu olsun Gecce ...


BEYTİ GÜLER

Uzun yıllar önce tanıdığım sevgili Kenan Erçetingöz, ilk kurulum aşamasında tanıştırdı beni GECCE.com ile. Başarı ve sürekli gelişimini keyifle takip ediyorum. Devamını gönülden dilerim.


VAROL KAYNAR

Canım dostum Kenan ve sevgili eşi Gül’ün büyük emekleri sayesinde Türkiye’de bir ilk gerçekleşti ve gecce hayatına vizyon getirildi. Gecce.com’un sektöre katkısı tartışılamaz. Başta Kenan ve Gül olmak üzere tüm gecce ekibini kalpten kutluyorum daha nice 16 senelere inşallah.


BARIŞ TANSEVER

Öncelikle Gecce.com bu kadar uzun süre ayakta kalmayı yalnızca başardığı için değil, liderlik de yapıp eğlence dünyasını, yeme içme dünyasını bir araya getirdiği için de gönülden tebrik ederim. Sevgili Gül ve Kenan müthiş bir iş yaptı, bir marka, bir otorite oldular. Gecce.com'a bütün emek verenleri eserlerinden dolayı kutlarım.


CEM MİRAP

İstanbul yeme - içme ve eğlence sektörünün uzun yıllardır nabzını en iyi şekilde tutan Gecce.com'a Lucca ve Cantinery olarak nice mutlu, başarılı yıllar diliyoruz. Her sene daha müthiş şekilde İstanbul lifestyle'ı tanıtan, anlatan bütün Gecce.com ailesine çok sevgiler yolluyoruz.


ŞEHNAZ & MEHMET TUNA

Sevgili Gül ve Kenan Erçetingöz; hiç kimse başarı merdivenlerini elleri ceplerinde tırmanmamıştır. Siz sevgili dostlarımız yapmış olduğunuz gerçekçi haberleriniz ile Gecce'yi 16. yılına kadar taşıdınız. Bizler de Şamdan ailesi olarak daha nice, nice yıllar dileriz.


NURİ DEVELİ

Dile kolay 16 sene, bu zor sektörde bizleri yüreklendiren Kenan Erçetingöz ama daha önemlisi her başarılı erkeğin arkasında başarılı bir bayan sözünü bize bir kez daha gösteren Gül Erçetingöz ve tabii ki tüm Gecce ailesine nice başarı dolu seneler dilerim.


SUAT KAŞIBEYAZ

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu adına, sektöre damgasını vuran, öncü olan, başarılı yayıncılığıyla lezzet sektörünün ve restoranların halkımıza tanıtılması konusunda çığır açmış olan ilk göz ağrımız GECCE.com ailesinin doğum gününü kutlar, başarılarının deva etmesini dilerim.


CÜNEYT ASAN

Geccenin sakladığını "Gecce" bulur.. Gecceden "Gecceéye 16 yıldır sönmeyen ışık oldu.. Nice yıllara..


ALİ ÜNAL

Sektörümüze kazandırdığı yenilikler ve vermiş olduğu desteklerden dolayı başta Gül ve Kenan Erçetingöz olmak üzere tüm Gecce.com ailesini kutluyorum. Sektörümüze çok daha fazla yeni değerler katacaklarına inanıyorum.


MIKE NORMAN

Magazin ve sektörel kulvarındaki liderliğini, farklılığı ile 15 yıldır kesintisiz koruyan ve koruyacağına yürekten inandığımız Gecce.com’u, 360 ailesi olarak kutlar, başarınızın ve iş birliğimizin nice nice senelerce devam etmesini dileriz.


ALİ ESAD GÖKSEL

Gecce.com çok kuvvetli bir el feneri oldu! Gül ve Kenan'ı kutluyorum.


VAHİT YILDIZ

16.yaşını kutlayan Gecce.com’un Türkiye ekonomisinin lokomotiflerinden olan yeme-içme ve eğlence sektörünün gelişmesi, geliştirilmesi ve kurumsallaşması ile ilgili ciddi teşvikleri olmuştur. Yayına başladığı günden bugüne istikrarlı bir ivme yakalamış, kurumsal çizgisinin dışına çıkmamaya özen göstererek, platformun tüm zorluklarına karşı başarısını devam ettirmiştir.

Sektör ve magazin dünyası arasındaki hassas dengeler çerçevesinde iki tarafa da hizmet etmiş, benzerlerine kolay rastlanmayacak, örnek gösterilebilecek bir iş çıkarmıştır.

Bu yüzden başta Gül ve Kenan Erçetingöz olmak üzere, siz değerli Gecce.com ekibini yürekten kutlar, başarılarınızın daim olmasını dilerim. Nice yıllara Gecce.com.


GAMZE CİZRELİ

Yayın hayatına başladığı ilk günden beri her yıl kendini yenileyen, içeriği ve özel projeleri ile kendi alanında bir çok ilke imza atan Gecce.com’u ilgiyle yakından takip ediyor ve beğeniyorum. Kulvarında fark yaratan yaklaşımları ile dile kolay 16 yılı geride bırakıyor olmaları hepimizi gururlandırıyor. Big Chefs olarak Gecce.com’un sektörümüze katkılarından dolayı kutluyor, nice yaşlar diliyoruz.


OLCAYTO AHMET TUĞSUZ

Büyük bir şans eseri doğuşuna şahit olduğum Gecce.com Türkiye'nin yeme-içme hayatına bambaşka bir yön vererek 16 yıl önce hayal etmesi bile zor olan bugün olduğu noktaya getirdi. Bu sürece büyük katkıları olan Gül - Kenan Erçetingöz 'ü ve tüm Gecce.com ekibini bu mutlu günlerinde kutlarım.


SERMET SEVERÖZ

Gecce.com Türkiye’nin en iyi magazin gazetecilerinin başında gelen Kenan Erçetingöz’ün ileriyi görüşçü bakış açısının en güzel ispatıdır.

Hem cemiyet hayatını, hem de magazin dünyasını birbiriyle en iyi buluştuğu platform desem yalan olmaz gecce.com için!

Sanal dünyanın hayatımızın bir parçası olacağını bundan 16 yıl önce gören üstadımız Kenan Ağabey’e, değerli eşi Gül Erçetingöz’e ve tüm Gecce.com ekibine artan başarılarla dolu nice nice yıllar diliyorum…


DİLARA KOÇAK

Gecce benim 12 yıldır ailemin bir parçası... Nice güzel yıllarımız olsun.. İyi ki bu ekibin bir üyesiyim ve çok mutluym ❤MÜGE AKGÜN

'Gecce.com', dijital gazetenin olabilirliğini gösteren ilk başarılı örnek. Magazin, restoranlar, eğlence dünyası söz konusu olduğunda güvenilir bir referans. Kenan ve Gül Erçetingöz yeme-içme kültürüne katkısı büyük bir marka yarattılar. Beraber kutlayacağımız nice nice yaşları olsun...


YUSUF KÖKSAL

Bana göre Gecce'nin bugünlere böyle muhteşem gelmesinin tek sebebi en yukarıdan en aşağıda çalışana kadar herkesin tek yumruk olup bir aile ortamında çalıştığı içindir. Gecce ailesi nice mutlu 16 yıllara, sizleri çok seviyoruz..


REMZİ KÖSEM

Türkiye'de yeme-içme ve eğlence hayatı denince akla gelen markaların başında olan ve sektörün gelişmesine büyük katkı sağlayan Gecce.com'un 16. yaşını kutluyorum. Sektörün nabzını tutan ve takipçilerini yeniliklerden anında haberdar eden yayıncılık anlayışıyla Gecce.com'u daha çok uzun yıllar yeme-içme ve eğlence hayatına büyük katkılar sağlamaya devam edeceğine inanıyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Biz yatırımcılar olarak kendim adıma sektörümüze yaptığı hizmetlerden ve katkılarından dolayı teşekkür ederim.


YÜCEL ÖZALP

Yeme içme, eğlence sektörünü yerinde, nabzını tutarak, hissederek ve doğru tespitlerle değerlendiren ve bu sebeple de sektörde haklı yerini alan Gecce.com'un 16. yılını kutluyorum.


ANIL TOROSLU

Gastronomi ve eğlence dünyasında kaliteyi, özenli servisi ve yaratıcı yaklaşımları teşvik eden ve onları ödüllendiren Gecce.com, 16 yıldır sektörde önemli bir misyonu yerine getiriyor. Varlığı ve istikrarı çok kıymetli, nice yıllar dilerim.


GÜRKAN TOPÇU

Tam 15 yıldır, tüm mekanları büyük bir objektiflikle okurlarınızla paylaştığınız, yorumlarınızla seçimlere ışık tuttuğunuz, tarafsız tutumunuzla farklı bir konumda olduğunuz için Gecce.com'a ve tüm ekibini öncelikle tebrik eder, nice yıllar dilerim.


RAMAZAN BİNGÖL

Sektör açısından faydalandığımız yeni trendleri takip ettiğimiz, eğlenceli bir site, 16. yılı hayırlı olsun.


CENK ÇÖTELİ

İşletmelerin her zaman yanında olan, restoran, gecce hayatı ve eğlence sektörünün nabzını tutan, doğru, ilkeli, profesyonel bir şekilde okuyucularına ve takipçilerine ileten Gecce.com'un 16. yaşı kutlu olsun. Gül abla, Kenan abi ve ekibini kutlarım.

BÜLENT CANKURT


Öncelikle her işi, her zaman layığıyla yapan ve magazinde dijital devrimi ilk keşfeden kişi olan Kenan Erçetingöz’ü yürekten kutlarım. Her gün düzenli olarak takip ettiğim Gecce’nin 16. doğum günü de kutlu olsun. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık…


TAYFUN TOPAL

Yeme içme sektorunu katkıda bulunan gecce.com'um 16. Yılını kutluyorum... Sektörün gelişmesinde süphesiz büyük katkıları var... Nice 16 yıllara

Bunlarda ilginizi çekebilir: