İŞTE ÜNLÜLERİMİZİN HALİ

Onları dizilerde ya da şarkı söylerken hayranlıkla izliyoruz. Ancak gerçek hayatta öyle değiller. Kimi kamera karşısında çok rahat konuşuyor. Kimi de 'senaryo' dışında objektif karşısına geçince tutulup kalıyor, söylediği anlaşılmıyor.

Magazin

İŞTE ÜNLÜLERİMİZİN HALİ Gülben Ergen: Konuşmayı o kadar çok seviyor ki kendisiyle röportaj yapan televizyoncular, montaj sırasında oldukça yoruluyor. Rakiplerine laf atmayı ve polemik yaratmayı da çok seven şarkıcının yaptığı açıklamalar, çoğu zaman işinin de önüne geçiyor.

İÇİNİ TAM DÖKÜYOR

Nurgül Yeşilçay: Genelde çok sakin bir yapısı olan güzel oyuncu, sinirlendiği zaman içini tam anlamıyla dökmeden susmuyor. Özellikle sanatçı, haklı olduğuna inandığı bir konudaki soruları yanıtlarken ağzına gelen lafı hiç esirgememesiyle tanınıyor.

BICIR BICIR KONUŞUYOR

Özgü Namal: Reklam, sinema ve dizi filmleri başarılı oyuncusu Özgü Namal, rol gücünün yanı sıra, konuşkan kişiliğiyle de herkesin sempatisini kazanıyor. Kameralar karşısında her soruyu yanıtlayan ve bıcır bıcır konuşan Namal, herkese sıcak bir elektirik veriyor.

LAFINI ESİRGEMİYOR

Demet Akalın: Şarkıcı oldukça sivri dilli olmasıyla tanınıyor. Kendisiyle polemiğe girenlere yanıt vererek, rakiplerini adeta salvo ateşine tutan Akalın, konuşmaya başlayınca durmak bilmiyor.

MESAJLARI NET VERİYOR

Serdar Ortaç: Kamera önünde söylemek istediğini en başarılı şekilde anlatan ünlülerden biri olarak tanınıyor. Bu yeteneği sayesinde başarılı TV programları da sunan Ortaç, çok fazla konuşmasa da mesajını net şekilde verebiliyor.

SUSAN YILDIZLAR

Binnur Kaya: Başarılı oyuncu, süper bir performans sergilediği Avrupa Yakası'nda 'Şahika' rolünü yaparken sular seller gibi konuşuyor. Ancak, geçenlerde Beyaz Show'a katılan Kaya, izleyen herkesi şaşırttı. Çünkü programda tutuk ve utungaç konuştu.

YARIŞMAYI SUNAMADI

Keremcem: Yakışıklı şarkıcı ve oyuncu yaptığı işte başarılı olmasına rağmen, kameralar önünde oldukça tutuk kalıyor. Kendisine güvenen bir duruşu olmasına rağmen bu hali hayranlarını şaşırtıyor. Keremcem'in bir dönem sunduğu yarışma programı reyting alamamış ve kaldırılmıştı.

SÜPER ROL YAPIYOR AMA...

Türkan Şoray: Türk Sineması'nın Sultanı'nın oyunculuk kabiliyeti tartışılmaz. Ancak ünlü sanatçı, kamera önünde konuşmaya gelince heyecanlanıyor ve kendisini ifade ederken güçlük çekiyor.

UTANGAÇ ÇOCUK GİBİ

Kerem Alışık: O da kamera karşısında konuşmayı fazla sevmeyen ünlülerden. Soruları hep son derece mütevazı bir tavırla yanıtlayan sanatçı, kamera önünde nedense hep utangaç bir çocuk gibi duruyor.

ANLAŞILMAYANLAR

TÜLİN ŞAHİN-ŞEBNEM SCHAEFFER: İki ünlü manken de konuşmayı çok seviyor. Ancak, Danimarka'da doğup büyüyen Şahin ile Almanya'da doğan Schaeffer, Türkçe kelimeleri düzgün telaffuz edemiyorlar. O nedenle ne söyledikleri pek anlaşılamıyor.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: