İŞTE ÜNLÜLERİN 'ŞAMPİYONU'

Şampiyonluk düğümünü çözecek olan Beşiktaş, G.Saray derbisinin sonucunu ünlülerimize soruldu.

Magazin

İŞTE ÜNLÜLERİN 'ŞAMPİYONU' Süper Ligin şampiyonluk düğümünü çözecek olan Beşiktaş, Galatasaray derbisinin sonucunu ve Ligin şampiyonunun kim olacağını ünlülerimize sorduk. Bakalım kimin tahmini doğru çıkacak...

Melike ÖCALAN: Golleri Metin, Feyyaz atar! Damarımı kesseniz sarı lacivert akar. Gönlümün şampiyonu Fenerbahçe. Derbiyi Beşiktaş 2-0 alır. Bilemiyorum ama oynuyorlarsa golleri Metin ve Feyyaz atar.

Yıldız Asyalı: Hak eden kazansın Futbolla ilgim yok ama Galatasaray taraftarıyım. Galatasaray tabi ki yenecek. Maç bol gollü olacak sonunda 3-2 Galatasaray kazanacak. Şampiyonluğu ise en çok hak eden kimse elbette o kazansın.

Yeliz Yeşilmen: Galatasaray şampiyon olur Galatasaray taraftarıyım. Her zaman desteklerim ama maça gitmem. Galatasaray 3-1 maçı alır. Baros atacak. Nasıl düşünürsek öyle olurmuş. Gönlüm Galatasaray’ın şampiyon olmasından yana. Belki son bir sürpiz olabilir. Galatasaray çok büyük hatalar yaptı ama yine umutla bakıyorum.

İsmail Türüt: Sivaz olmazsa Trabzon olsun Trabzonsporluyum. Trabzon kotada. Beşiktaş ve Sivas puan kaybederse Trabzon tutulmaz. Sivas şampiyon olmazsa Trabzon’un olmasını istiyorum. Bir İstanbul takımının şampiyon olmasını istemiyorum. Sivas son maçlarında bizi mahcup etti. Başkan'a da söyledim. Bundan sonra maç kaybederseniz ayıp edersiniz dedim.

Gerçekten de ayıp ettiler. Takım şampiyonluğun ağırlığını taşıyamadı. Bülent'in de son zamanlardaki açıklamaları sempatikliği antipatikliğe döndürdü. Galatasaray Beşiktaş maçını da Galatasaray 2-1 alır. Mustafa Denizli'ye bir ders verilmesi gerekli. O da gereksiz laflar ediyor.

Tatyana-Sedef Tsikeviç: Beşiktaşım oley Bu sene Beşiktaş şampiyon olur. Galatasaray'ı da Bobo ve Holosko'nun golleriyle 2-1 yeneriz. Beşiktaş ipi göğüsler

Yeşim Salkım: Galatasaray taraftarıyım ama bu maç berabere biter. Beşiktaş ipi göğüsler ve şampiyon olur. Sivas son maçlarda yine puan kaybedecek.
(bugün)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: