İşte yaz dizilerinin karnesi...

Yaz dizisi olarak ekran macerasına başlayan dizilerden ikisinin yeni sezonda devam etmesi neredeyse garanti. Kimler devam edebilir? Kimler tırmalıyor? İşte yaz dizilerinin karnesi...

Dizi Galeri

İşte yaz dizilerinin karnesi... Yeni sezon için hazırlıklar tam gaz devam ederken Milliyet yazarı Sina Koloğlu dizilerin karnesini çıkardı ve ne yapabileceklerini yazdı. Şevkat Yerimdar, total izleyici cephesinde yüzde 7.01 izlenme ile bir numara. ‘Şevkat Yerimdar’ bizim standartlarda ‘kendini kurtarıp, rahat giden diziler’ sınıfına atlamış görülüyor.

Show TV'nin Kalp Atışı dizisi de total izleyici de en çok izlenen ikinci dizi durumunda yüzde 6.20 izlenme oranıyla... Haliyle kalp atışı da bizim standartlarda ‘kendini kurtarıp, rahat giden diziler’ sınıfına atlamış görülüyor.

Star TV'nin 'Kiralık Aşk' tadındaki dizisi Ateş Böceği, total izlenmede diziler arasında yüzde 5.69 izlenme ile üçüncü sırada... Ve ‘kendini kurtarır’ sınırını biraz aşmış gibi duruyor.

Star TV'nin bir diğer yaz dizisi ‘Dolunay’ da yüzde 5.49 izlenme oranıyla diziler arasında totalde en çok izlenen dördüncü dizi... Ve ‘kendini kurtarır’ sınırını biraz aşmış gibi duruyor.

‘Kanatsız Kuşlar’ ise yüzde 4.67 total izlenme oranıyla yeni diziler sıralamasında beşinci sırada... Ve ‘kendini kurtarır’ sınırını biraz aşmış gibi duruyor.

Show TV'nin iddialı dizisi 'Rüya’ yüzde 4.32 ile altıncı sırada ve ‘tırmalayan diziler’den...

Tırmalayan dizilerden bir diğeri ise Kanal D'nin "Çocuklar Duymasın"ı... Yüzde 4.20 total izlenme ile yedinci sırada yeni diziler arasında...

Kanal D'nin 'Meryem' dizisi de totalde yüzde 4.17 izlenme ile sekizinci sırada ve 'tırmalayanlar' sınıfında...

Totalde yüzde 3.90 izlenme ile listede dokuzuncu sırada yer alan Deli Gönül de 'tırmalıyor' ekranda kalabilmek için...

Listenin onuncu sırasında ‘İki Yalancı’ ise yüzde 3.41 izlenme ile tırmalamaya devam ediyor...

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: