İSTEDİĞİNİZ HATUNU İÇKİSİNDEN TANIYIN

Bir kadının nasıl bir karaktere sahip olduğunu içişinden ve içkisinden anlayabilirsiniz. Ya da sizde içip onu kendiniz tanıyabilirsiniz ama biz yinede sizi düşündüğümüzden birkaç tüyo vereceğiz. İçkisi onun hakkında ne söylüyor?

Magazin

İSTEDİĞİNİZ HATUNU İÇKİSİNDEN TANIYIN Ucuz bira

Vermek istediği mesaj: Ben sert ve zorlu bir kadınım. Duygusal ve alttan alan biri değilim. Bana sadece bira ver yeter.

Aslında verdiği mesaj: Bana içki ısmarlamakta çekinmemen gerekiyor. İçki olsun yeter.


Pahalı bira

Vermek istediği mesaj: İçmeyi seviyorum. Yinede kalite arasamda zengin istekleri aramakla meşgul değilim.

Aslında verdiği mesaj: Sosyalleşmeyi seviyorum. Bana mesafeli olarak yaklaşabilirsin.

Şarap

Vermek istediği mesaj: İçkiyi sarhoş olmak için içmiyorum. Kaliteli ve sakin yerleri seviyorum. Sağlıklı ve seviyeli yaşamak amacım. Kalitesiz gecce klüplerindeki diğer kızlara benzemem.

Aslında verdiği mesaj: 3 kadehten sonra seviye olayının kalmayacağı. İçkiyi sevmesemde şarabın sonu yok.

Tekila

Vermek istediği mesaj: Parti ve eğlence için buradayım. Arkadaşlar içinde eğlenmeyi tercih ediyorum. En hızlı yoldan sarhoş olmak ve geccenin kalanında dansetmek istiyorum.

Aslında verdiği mesaj: İçkinin sonunda sarhoş olacağım ve hareketlerimi kontrol edemeyebilirim. Heran son yediğim yemekleri görebilirsiniz. Benimle tanışmak için seninde bir o kadar sarhoş olman gerekiyor. Tekila sonrası pişmanlık duymayabilirim.

Viski

Vermek istediği mesaj: Bir erkek gibi içebilirim. Kalite arıyorum. Derin ve sakin bir sohbet ortamı beni mutlu edebilir. Kalabalıkları sevmiyorum.

Aslında verdiği mesaj: Bu ayık hallerim çok fazla uzun sürmeyecek. Zengin birileriyle tanışmak bu gecce iyi olurdu. Bana bira ısmarlamakla hata edersin. Fazla hareketten hoşlanmıyorum.

Cosmopolitan

Vermek istediği mesaj: İçkilerimide seçtiği erkekler gibi isterim: sert, tadı olan ve kaliteli. Çok yakın erkek arkadaşlarımın yoktur. Kızkıza içmeye giderim genelde.

Aslında verdiği mesaj: Ayrıntılara dikkat eden, mesafeli, ama erkeksiz kalamayan bir kızım.


Meyve kokteylleri

Vermek istediği mesaj: İçki sohbetlerinde neşeli insanlar ve kalabalık olmayı severim. Sosyal bir insanım. Beni güldürebilecek erkekler geccenin sonunda benimle tanışabilir. Dertlerinizi dinlemek istemiyorum.

Aslında verdiği mesaj: Alkolun tadını sevmem ama gecce eğlenmelerini severim. Kolay yoldan sarhoş olabilirim. Sempatik ve sıcakkanlı erkeklerden hoşlanırım.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: