İSTESEYDİM BİR ZENGİNLE EVLENİRDİM

atv'de Özel Hat'a konuşan Avşar: Bekârken 'Türkiye'yi ayağının altına sereyim yeter ki benim ol' teklifleri geldi ama böyle hayat tercih etmedim

Magazin

İSTESEYDİM BİR ZENGİNLE EVLENİRDİM Hülya Avşar, atv'de yayınlanan Özel Hat programına önemli açıklamalar yaptı. Uzun süredir göz önünde bulunmamasını yenilik arayışı ile açıklayan sanatçı, hayatı boyunca çalışmayı mücadeleyi sevdiğini belirtti. Hazır paranın peşinden hiç koşmadığını söyleyen Avşar '1983'ten beri yüksek bir tempoyla çalıştım. Hastayken bile çalıştım. Parasızlık çektiğim dönemler oldu. Çok zengin birisiyle evlenip hayatımı sürdürebilirdim. Bekârken bana 'Sen iste Türkiye'yi ayaklarının altına sereyim. Ancak çalışma, bana ait ol' diyenler de oldu. Ama böyle bir hayat tercih etmedim' dedi.

'MANEVİYATIM GÜÇLENDİ'

Mantık evliliği yerine her zaman aşk evliliğini tercih edeceğini belirten Hülya Avşar, 'Duygularımı mantığımla karıştıramam. Benim için önemli olan aşktır' dedikten sonra, Sadettin Saran ile evlendiği şeklindeki dedikodulara da 'Hayır evlenmedim' diyerek çok net bir cevap verdi. Şöhret olunca manevi değerlerinin daha da güçlendiğini söyleyen Avşar, 'Para kazanacağımı, çok iyi evlerde oturacağımı biliyordum. Ancak benim en büyük korkum manevi değerlerimi kaybedeceğim yönündeydi. Kazandıklarım beni hiç değiştirmedi. Manevi değerlerim daha da güçlendi' dedi.

Mal varlığı TMSF'nin kontrolüne geçen Avşar,elinde hiçbir şey kalmadığını belirtirken bunun için oturup ağlamayacağını kaydetti. 'Her şeyimTMSF'nin elinde. Borcum da yok. Yüzde 12 faizle bana borçları ödettirdiler' diyen Avşar 'Ahmet Ertürk TMSF'nin başından alınsa, yine onunla uğraşacağım. Tamamen şahsi uğraşacağım. Asla haklı bulmadığım insanlardan bir tanesidir' diye konuştu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: