İtalya’da tarih ve sanat turu!

“Hercai”nin Sultan Aslanbey’i Gülçin Santırcıoğlu, dizinin sezon finali yapmasının ardından soluğu yurtdışında aldı. Eşi Utku Başyazıcı ile birlikte İtalya’ya giden ünlü oyuncu, ülkenin kuzey hattındaki şehirleri dolaştı, tarih ve sanat turu yaptı.

Magazin

İtalya’da tarih ve sanat turu! Gülçin Santırcıoğlu geçtiğimiz sezona “Hercai” dizisindeki rolüyle damga vurdu. ‘Sultan Aslanbey’ karakterini canlandıran ünlü oyuncu, yoğun geçen bir sezonun ardından dinlenmek için eşiyle birlikte tatile çıktı. Çiftin tercihi ise kalabalık sahil kentleri yerine taşı toprağı tarih kokan ülke İtalya oldu.


ORTA ÇAĞ’A YOLCULUK

Gülçin Santırcıoğlu ve eşi, İtalya’yı gezmeye kuzeyde yer alan Bologna şehrinden başladı. ‘Kızıl Şehir’ olarak da bilinen ve Orta Çağ mimarisinden örneklerle dolu olan kenti karış karış gezen çift, daha sonra Modena’ya geçti. Bölgenin tarihi ve turistik yerlerini dolaşan, müzeleri gezen Santırcıoğlu ve eşinin son durağı Verona oldu. İtalya’nın kuzeyinde tarih ve sanat turuna çıkan çift, keyifli tatilin fotoğraflarını sosyal medyadaki takipçileriyle de paylaştı.


VERONA’DAN MİDYAT’A

Gülçin Santırcıoğlu, Türkiye’ye döndükten kısa bir süre sonra “Hercai” için yeniden kamera karşısına geçecek. Güzel oyuncu, ağustos ayı sonunda başlayacak çekimler için önümüzdeki günlerde Mardin-Midyat’a gidecek.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: