Itır Esen'den Acun Ilıcalı itirafı!

Adı Acun Ilıcalı ile aşk dedikodularına karışan Itır Esen nasıl tanıştıklarını anlattı. 'Survivor' için bir Youtube projesi hazırladıklarını söyleyen Esen, "Acun Ilıcalı ile haftanın 3 günü görüşüyoruz. Birlikte güzel vakit geçiriyoruz" itirafında bulundu.

Magazin

Itır Esen'den Acun Ilıcalı itirafı! Acun Ilıcalı'nın Miss Turkey 2017 yarışmasında Türkiye Güzeli seçilen ancak 15 Temmuz Şehitleri hakkında attığı bir tweet yüzünden tacı elinden alınan Itır Esen'in birlikte olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Çiftin Bağdat Caddesi’nde bir restoranda görüldükleri, birlikte tiyatroya gittikleri son olarak da Dubai’de kısa bir tatil yaptıkları iddia edilmişti. Ardından da kalabalık bir arkadaş grubu ile Dubai'de çekilmiş bir fotoğraf karesi ortaya çıkmıştı. Aşk iddiaları sonrası taraflardan herhangi bir açıklama gelmezken gözler de Itır Esen'e çevrildi. Itır Esen'in Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'na benzerliği ise dikkat çekmişti.

Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu, Itır Esen'le konuştu ve ona aşk iddialarını da sordu. "Bu hafta içinde adın Acun Ilıcalı’yla ile birlikte anıldı. Acun’la yollarınız bu proje sayesinde mi kesişti?" sorusuna Itır Esen şu cevabı verdi:

“Survivor”, YouTube projesi üzerine çalışmaya başlayınca Acun Ilıcalı’yla görüşme imkanımız oldu. Haftanın 2-3 günü deneme çekimleri yapıyoruz.

Yeni bir proje olduğu için zaten kendisi de yakından ilgileniyor. Birlikte hem güzel bir proje oluşturuyoruz hem güzel vakit geçiriyoruz. İş ve eğlencenin bu kadar iç içe olacağını birisi söylese inanmazdım. Değişik bir ortamı var Acun Medya’nın... Bunu daha önce çok duymuştum ama bu kadar keyifli olduğunu yaşayınca kendim gördüm..."

"Ne zaman tanıştınız Acun’la?.." sorusuna Itır Esen, "Survivor Youtube projesi geleli henüz bir ay bile olmadı zaten... Bana en heyecan veren şeylerden biri de bu projenin aynı anda Yunanistan’da yayınlanacak olması. Düşünsenize iki ülkenin beraber seyredeceği bir proje olduğu için tam bir tartışma ortamı olacak bizim sayfalarda..." yanıtını verdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: