İ.TUZCUOĞLU, EVLENDİKTEN SONRA İLK KEZ KONUŞTU!

İpek Tuzcuoğlu, evlendikten sonra ilk kez eşi Yener Gürsoy ile birlikte röportaj verdi...

Magazin

İ.TUZCUOĞLU, EVLENDİKTEN SONRA İLK KEZ KONUŞTU! Star Tv'nin sevilen dizisi 'Düriye'nin Güğümleri' dizisinde 'Düriye' rolünde karşımıza çıkan başarılı oyuncu İpek Tuzcuoğlu, evlendikten sonra ilk kez eşi Yener Gürsoy ile birlikte röportaj verdi. Mutlulukları gözlerinin içinden okunan genç çift sürekli el ele diz dize oturdular.

Her fırsatta birbirlerine büyük bir aşkla bağlandıklarını itiraf eden örnek çift evliliğin kutsal bir müessese olduğunu söylemeden de edemediler. Çok güzel bir düğün ile dünya evine giren genç çift, evlendikleri günkü kadar hayatlarında hiç mutlu olmadıklarını söyleyerek adeta düşman çatlattılar. Aynı zamanda Düriye'nin Güğümleri dizisinde rol arkadaşı olan yeni evli çift dizi hakkında büyük tüyolar vermeyi de ihmal etmedi.

Düriye için aşkın artık olmadığını söyleyen Tuzcuoğlu, gerçek aşklarının çocukları ve inekleri olduğunu söyledi. Dizide 4 kız annesi Düriye'yi canlandıran Tuzcuoğlu bu rol sayesinde kız çocuk büyütmenin ne kadar zor olduğunu anladığını itiraf etti. İlerleyen bölümlerde Nasip ve Halime'nin büyük açıklar vereceğini söyleyen Almanya'dan sürprizler geleceğini söyledi.


Setarkasi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: