IVANA SERT BİR YERE GİTMEYİ DÜŞÜNMÜYOR!

Eşi Yurdal Sert ile boşanma arefesinde olan Ivana Sert katıldığı bir defilede görüntülendi.

Magazin

IVANA SERT BİR YERE GİTMEYİ DÜŞÜNMÜYOR! Eşinin kendisini aldattığını iddia eden Ivana Sert'in, eşini Hatem Yavuz ile aldattığı ortaya çıkmış ve kamera görüntüleri çok konuşulmuştu. Görüntülerde Ivana Sert'in Yurdal Sert ile yaşadığı evde Hatem Yavuz ile gizli buluşmalar yaptığı ortaya çıkmıştı.

Ivana Sert boşanmayla ilgili konuşmak istemediğini açıkladı ve "Mahkemeden sonra kimin kimi aldattığı ortay çıkacak ve herkes görecek." dedi.

Oğlu Ateş'in velayetiyle ilgili olarak ise "Buna mahkeme karar verecek." diyen Ivana Sert 'Aldatma' olayından hemen sonra memleketi Sırbistan'a gitmişti. Bu konuyla ilgili olarak ise, "Tatile gittim, ben Türk'üm o yüzden Türkiye'yi ter etmeyi düşünmüyorum." dedi.

"HATEM İLE GÖRÜŞÜYORUZ"

Eşi Yurdal Sert'i ortağı Hatem Yavuz ile aldattığı ortaya çıktıktan sonra da Hatem yavuz ile görüştüğünü açıklayan Ivana Sert, "Biz ortağız ve birlikte iş yapıyoruz, o nedenle hala görüşüyoruz." diyerek Hatem Yavuz ile görüşmeye devam ettiğini açıkladı.

"SADECE HATEM DEĞİL DAHA BİRÇOK KİŞİ GİRİYOR"

Yurdal Sert ile yaşadığı evde gizlice Hatem Yavuz ile buluşan Ivana Sert, gizli kamera görüntülerinin ortaya çıkmasıyla ilgili olarak da "Sadece Yavuz girmiyor, daha birçok kişi giriyor." dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: