İvana Sert eleştirilere ne yanıt verdi?

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri kırmızı halısında boy gösteren Ivana Sert, bir şarkı çıkarmaya hazırlanıyor. Türkçe şarkı çıkaracak olan ünlü moda tasarımcısı aksanı hakkında gelen eleştirilere yanıt verdi.

Magazin

İvana Sert eleştirilere ne yanıt verdi? Nisan ayında çıkaracağı şarkısı hakkında ser verip sır vermeyen Ivana Sert, “Tamamen bana göre yazılmış bir şarkı.” dedi.

Ivana Sert'ten şaşırtan paylaşım!

Ivana Sert'ten şaşırtan paylaşım!Türkçe şarkı söyleyecek olan Sırp güzel, aksanı hakkında yapılan eleştiriler hakkında şunları söyledi:

“Şarkıyı duysunlar sonra konuşsunlar. Hiç kimse bir şey bilmiyor şu an. Her işte olduğu gibi iddialıyım. Severek yapıyorum ve işe kendimi yüzde yüz veriyorum. İnşallah beğenilecek ben de çok memnunum. Çok muhteşem bir ekiple çalışıyorum. Bu arada ben konservatuar okudum. Kendi bestelerim de var. Müzik benim için uzak bir şey değil. Modaya biraz ara verdim ve ikinci aşkım olan müziği devreye soktum.”

Önceki günlerde Dubai’de bulunan sevgilisi Tarhan Telli’yi özlediğini söyleyen Sert, “Her şey yolunda, çok güzel gidiyor. Yakında geliyor zaten” dedi.

Ivana Sert evleniyor mu?

Ivana Sert evleniyor mu?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: