IVANA SERT ICON STORE AÇILIŞ PARTY Sİ İÇİN PATRİCİA FİELD VE ITAY MALKİN İSTANBUL’A GELİYORLAR.

08 Mart 2011 Salı akşamı gerçeleşecek davet saat 19.00’da başlayacak.

Magazin

IVANA SERT ICON STORE AÇILIŞ PARTY Sİ İÇİN PATRİCİA FİELD VE ITAY MALKİN İSTANBUL’A GELİYORLAR. Ivana Sert' in adını taşıyan ilk mağazası Ivana Sert Icon Store' un 8 Mart Dünya Kadınlar gününde Nişantaşı'nda yapılacak açılış davetinde sürpriz isimler, sürpriz ürünler ve daha fazlası olacak. Açılış için özellikle bu günü seçtiğini belirten Ivana Sert “Biz bu mağazayı kadınlar mutlu olsun diye açıyoruz” diyor.

Sex and the city filminde kullanılan tasarımcı Itay Malkin'in özel olarak tasarladığı beş karatlık unutulmaz siyah pırlanta yüzük mağazada satışa çıkacak. Ivana Sert, kendi adını taşıyan ilk mağazasının açılışında dünya jet sosyetesini ve ünlü Yunanlı şarkıcı Stela Georgini'yi ağırlayacak. Dünya jet sosyetesinin davetli olduğu açılışa katılacaklar arasında Fas kraliyet ailesinin kızları, torunları ve Dubai Emiri'nin oğlu Khalid Al Kasım da var….

Açılışta aynı zamanda Ivana Sert'in ve tasarımcı Itay Malkin'in birlikte basına tanıtacakları yüzüğün dışında, Ivana Sert'in özel tasarım deri ürünleri, cover-uplar, herbirinden sadece tek bir adet üretilen Ivana Sert tasarımı mayolar, özel bir döküm tekniğiyle yapılan swarowski taşlı çantalar(clutch), seramik aksesuarlar, t-shirt ve jeanler de mağazada satışa sunulacak…

Sex and the city filminin ünlü kostüm tasarımcısı Patricia Field' nda katılacağı açılışta, Patricia Field'ın ünlü mücevher firması Bulgari'nin Venedik'te düzenlediği mücevher defilesi için tasarladığı ve Maybelline 2011 takviminde yer alan kıyafetler de mağaza da satışa çıkacak. Mağaza da sergilenen limited edition olarak üretilen yüzüğün final tasarımı için tasarımcı Itay Malkin ile birlikte ünlü oyuncu Sarah Jessica Parker ve Patricia Field da birlikte çalıştılar. Ivana Sert' in yeni mağazası Icon Store'da satışa sunulacak bu yüzük Türkiye'de sadece Ivana Sert Icon Store'da sizleri bekliyor...
Sex and the city' nin beş karatlık unutulmaz siyah pırlanta yüzüğü Ivana Sert' in 8 Martta Nişantaşı' nda açılacak mağazasında satışa çıkacak…

Son yılların, özellikle kadınlar tarafından merakla beklenen filmler zinciri Sex and the city' nin son sahnesinde Mr. Big Carrie' ye gözleri yerinden fırlatan 5 karatlık siyah pırlanta yüzüğü takar ve şöyle der: “ Çünkü sen başka kimseye benzemezsin”. Tasarımcı Itay Malkin' in özel ürünü olan bu yüzük çok yakında Türkiye' de Ivana Sert' in mağazasında satışa çıkacak.
Ivana Sert ve Itay Malkin hem çok iyi dost hem de iş arkadaşı. Aynı filmde Ivana Sert' in tasarımı mayo da diğer başrol karakteri Samantha tarafından giyilmişti. Şimdi bu arkadaşlığı iş ortaklığına da dönüştüren Ivana ve Itay, Ivana Sert' in 8 Martta Nişantaşı' nda açılacak mağazası' nda beklenen yüzüğü beraber basına tanıtacaklar. Açılışta aynı zamanda filmin ünlü kostüm tasarımcısı Patricia Field' da bulunacak.
Limited edition olarak üretilen yüzüğün final tasarımı için tasarımcıyla birlikte Sarah Jessica Parker ve Patricia Field da birlikte çalıştılar. 18 karatlık beyaz altının içine yerleştirilen 5 karat siyah pırlanta, 80 adet 0.35 karatlık beyaz pırlanta ile çevrili.
Ivana Sert' in yeni mağazasında satışa sunulacak bu yüzük Amerika' da modayı yakından takip eden tüm bayanlar için bir olmazsa olmaz durumuna gelmiş durumda. Limited Edition olarak seri numarası ve sertifikası ile satışa sunulacak yüzüğün satış fiyatı şu an için belli değil.


Ivana Sert Icon Store

Yer: Atiye Sokak No: 9 Nişantaşı
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: