IVANA SERT VE HATEM YAVUZ'DAN YENİ AÇIKLAMALAR!

Yurdal Sert'in suçlamalarını geri çekmesini isteyen İkoncan: Yaptığı işleri anlatırsam, Türkiye'den gider.

Magazin

IVANA SERT VE HATEM YAVUZ'DAN YENİ AÇIKLAMALAR! Eşi Ivana Sert'e ihanet ettiğinin ortaya çıkmasından sonra bir süre sessizliğe bürünen Yurdal Sert, suskunluğunu açtığı boşanma davasıyla bozdu. Mahkemeye sunduğu dilekçesinde eşinin kendisini 10 yıllık arkadaşı Hatem Yavuz'la aldattığını iddia eden sosyetik işadamının, 10 milyon TL tazminat ile oğlunun velayetini istemesi gündem yarattı.

KASET BULUNDU
Yurdal Sert'in şok suçlamaları arasında; İvana ile Yavuz'un kendisine komplo kurarak bir kadınla özel görüntülerini çekerek kaydettiği iddiası da vardı. Bu şok iddialar üzerine; Hatem Yavuz ile İvana Sert'ten yalanlama geldi. Ancak; Yavuz'un geçtiğimiz gün evine yapılan baskında bahsi geçen video kasetin bulunması olaya farklı bir boyut kazandırdı.

KOKAİNMAN MI?
Hatem Yavuz, "Yurdal, her gece benim evime fahişelerle gelir, onlarla yaşadığı özel anlarını kaydetmemi isterdi" dedi. Yavuz'un Yurdal Sert'le ilgili iddiaları bununla da sınırlı kalmadı. Hatem Yavuz, 10 yıllık arkadaşının uyuşturucu bağımlısı olduğunu da öne sürerek, "Kokain içtiğinde bazen 10 kilometre yüzerdi" açıklaması yaptı.

ÖFKESİ BÜYÜYOR
İddia edildiği gibi Ivana Sert ile aşk yaşamadığını söyleyen Hatem Yavuz ise Yurdal Sert'ten şikayetçi olmayı planlıyor. Aynı zamanda arkadaşı olan işadamının, ortaya attığı iddialarla ticaret hayatındaki itibarını sarstığını düşünen Yavuz, Yurdal Sert'en yüklü bir miktarda tazminat talep edecek. İddialara göre; Hatem Yavuz'un Yurdal Sert'in 'kokain bağımlısı' olduğunu açıklaması üzerine de; savcılık işadamıyla ilgili dava açabilir. Hatem Yavuz ile Yurdal Sert arasındaki kavga kızışırken; İvana Sert'in de öfkesi çığ gibi büyüdü.

YENİ BİR DAVA!
Eşinin kendisini küçük düşürdüğünü söyleyen Ivana Sert, boşanma davasıyla ilgili; "Dallas'a döndük. Rezil bir halde her gün gazetelerde kendimi görmekten utanıyorum" dedi. Yurdal Sert'in iddialarını asla kabul etmeyen sosyetik ikoncan, "Yurdal, benim iş ve özel hayatıyla ilgili neler bildiğimin farkında. Ben onun yerinde olsam, biraz susarım. Bildiklerimi anlatırsam, ben değil asıl o Türkiye'de yaşayamaz" diyerek eşine gözdağı verdi. Davasını geri çekmeye niyetli olmayan Yurdal Sert ise İvana'nın yanı sıra Hatem Yavuz'dan da şikayetçi olacak.

'TEK DERDİ TAZMİNAT'
Yurdal Sert'le ilgili bildiklerini belgelerle kanıtlamak isteyen Ivana Sert, iz peşine düştü. İşadamının kendisine ihanet ettiğini söyleyen ikoncan, "Madem ben bu kadar kötü bir kadınım, benim kendisini arkadaşıyla aldattığımı bunca zamandır biliyor, neden şimdi konuşuyor?" dedi ve ekledi: "Yurdal'ın tek amacı; benim kendisinden alacağımı bildiği yüklü tazminattan olmamak!"

ALLAH'TAN KORKSUN
Ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yaptığını söyleyen Ivana Sert, "Bildiklerim sayesinde; ben de Yurdal'dan yüklü bir tazminat alırım ama şimdilik susuyorum" dedi. İkoncan, eşine de şöyle seslendi: "İçinde biraz Allah inancı varsa, iftira atmaktan korksun."

Bunlarda ilginizi çekebilir: