İvana Sert'in ayrılık acısı kısa sürdü!

15 gün önce Can Çelebi ile ilişkisine son veren Ivana Sert'in ayrılık acısı kısa sürdü. Ünlü modacı gönlünü, motosiklet tasarımcısı Tarhan Telli’ye kaptırdı.

Magazin

İvana Sert'in ayrılık acısı kısa sürdü! Ivana Sert, Can Çelebi'yle 3 yıllık birliktelik yaşamış, 15 gün önce de bu birlikteliğe nokta koymuştu. Çelebi ile ilişkisini evlilik baskısından bunaldığı iddiasıyla bitiren Sert, yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü modacı, gönlünü geçen aylarda eşinden boşanan motosiklet tasarımcısı Tarhan Telli’ye kaptırdı.

Öte yandan modacı, eski eşi iş insanı Yurdal Sert'ten olan oğlu Ateş'le yılbaşı tatili için Dubai'ye gitmişti. Modacının bu tatiline yeni sevgilisinin de eşlik ettiği ortaya çıktı. İvana Sert, yılbaşı akşamı yaptığı paylaşımla da ayrılık acısını kısa sürede atlattığını gözler önüne serdi. Sert, Tarhan Telli ile aşk pozunu kalp emojisiyle Instagram'da paylaşıp yeni ilişkisini ilan etti.

İşte o paylaşım:İvana Sert'e eski eş fırçası!

İvana Sert'e eski eş fırçası!Ivana Sert ile Can Çelebi ayrıldı mı?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: