İYİ ÇOCUK OLMAK NE KADAR İŞİNİZE YARAR?

İlişkiler içinde ölümcül bir yakıştırma varsa o da "İyi çocuk" cümlesidir.

Magazin

İYİ ÇOCUK OLMAK NE KADAR İŞİNİZE YARAR? İlişkiler içinde ölümcül bir yakıştırma varsa o da "İyi çocuk" cümlesidir. Bu yakıştırma kulağa güzel gibi gelsede arkasında yatanlar gerçekten güzel mi peki?

Küçük bir çocukken annenizin kulağına bu yakıştırmanın gitmesi gerçekten güzeldir. Ama günün birinde yetişkin biri olduğunuzda işinizde iz bırakabilmek ve kadınlar üzerinde etki sahibi olabilmek için bu ünvan size pek bir şey kazandırmayabilir.

Peki neden?

Siz onun için çok tatlı ve yumuşak kalırsınız. İyi çocukların asla anlamadığı şeyleri size söyleyeceğiz.


Sırtınız başkalarının kazanç sağlaması için yapılmış

Beyler unutmayın ki! Kadınlar her zaman sizi ezmek için gün kollarlar. Erkekler olaraksa onlara karşı her zaman bir korunma mekanizması geliştirmemiz gerekir. Ona karşı gelmeden her istediğini yapmak ve sürekli rapor vermek sizi iyi bir çocuk yapacaktır ama bir süre sonra giderek ezilmenizi sağlayacaktır. Köle olmadan da kadınlar tarafından arzu edilebilirsiniz.


Sert olmayı dene

İyi çocuk olunca anlayışlı ve duygusal olmak kaçınılmazdır. Ama bazen kadınlar onlara sert davranmamızı isterler. Bir kadınla seks yapmak istediğinizde söyleyebilecek cesaretinizin olmasını ister. Çoğu zaman doğruyu söyleyin ve bir erkek gibi karşısına dikilin. Kadınların kötü çocukları sevmelerinin nedenlerinden biri de istedikleri şeyleri istedikleri zaman söylemeleridir. Bazen sizin şiirlerinizi duymak yerine ona sert davranmanız daha çok işe yarayabilir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: