İYİ GİDEN İLİŞKİ NASIL MAHVEDİLİR?

O sizi seviyor, siz de onu seviyorsunuz. Birlikteyken iyi vakit geçiriyor, ayrıyken birbirinizi özlüyorsunuz. Ama siz yine de bu huzurlu ilişkiyle yetinemiyorsunuz. Kısacası bir kadın klasiği olarak rahat duramıyorsunuz. Madem ilişkinizin huzurunu illa kaçırmak istiyorsunuz, işte size yol gösterecek rehber.

Magazin

İYİ GİDEN İLİŞKİ NASIL MAHVEDİLİR? 7 gün, 24 saat; sebepli sebepsiz ağlayabilme becerisi edinin. Gözyaşlarınız artık kurşunu hiç bitmeyen silahınız. Ama ağlarken ne dediğinizin anlaşılmamasına özen gösterin ki, sevgiliniz ne yapacağını bilemesin...

Eski defterleri açarak olay çıkarın. Aylar önceki hatta yıllar önceki bir konuyu gündeme getirip durup dururken arıza çıkarın.

Her yere ve her şeye geç kalıp onun sabrının sınırlarını keşfedin. Ama tabii o geç kalmak gibi bir şuursuzluk sergilerse avaz avaz bağırarak onu kendine getirin.


İyi bir ilişkiyi mahvetmenin yolları!

1- Kıskanın! Ama kıskançlık krizinizi sakın ha içinize atmayın, onun hayatını zindana çevirmek için kullanın.

2- O sizi kıskandığındaysa, onu kendine güvensizlikle suçlayın.

3- Yok eğer sizi kıskanmıyorsa 'ne biçim adam' olduğunu sorgulayın.

4- Dırdır yapın! Her konuyu sakız gibi uzatmanın bir yolunu bulun.

5- Alınganlık yapın ama alıngan olduğunuzu asla kabul etmeyin.

6- Telefonunu karıştırın, Üstelik bunu yaparken ona yakalanın ki aranızda güven adına bir şey kalmasın.

7- Büyük küçük her kavgayı "O zaman ayrılalım" diye bitirin.

8- Ona eski sevgilinizin ismiyle hitap edin. Bunu kavga konusu yaparsa "Aman canım ne var, insanlık hali, karıştırdım" diyerek üste çıkın.

9- Ezkaza o size eski sevgilisinin ismiyle hitap ederse, ölümlerden ölüm beğenmesi için ona seçenek sunun.

10- Onu aradığınızda açmazsa "Nasıl olsa cevapsız çağrımı görünce geri döner" diye düşünmeyin. Aramaya devam edin, 5 cevapsız çağrı bıraktıktan sonra artık mesajla tacize geçebilirsiniz…
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: