İYİ GİDEN İLİŞKİ NASIL MAHVEDİLİR?

O sizi seviyor, siz de onu seviyorsunuz. Birlikteyken iyi vakit geçiriyor, ayrıyken birbirinizi özlüyorsunuz. Ama siz yine de bu huzurlu ilişkiyle yetinemiyorsunuz. Kısacası bir kadın klasiği olarak rahat duramıyorsunuz. Madem ilişkinizin huzurunu illa kaçırmak istiyorsunuz, işte size yol gösterecek rehber.

Magazin

İYİ GİDEN İLİŞKİ NASIL MAHVEDİLİR? 7 gün 24 saat; sebepli sebepsiz ağlayabilme becerisi edinin. Gözyaşlarınız artık kurşunu hiç bitmeyen silahınız. Ama ağlarken ne dediğinizin anlaşılmamasına özen gösterin ki, sevgiliniz ne yapacağını bilemesin...

Eski defterleri açarak olay çıkarın. Aylar önceki hatta yıllar önceki bir konuyu gündeme getirip durup dururken arıza çıkarın.

Her yere ve her şeye geç kalıp onun sabrının sınırlarını keşfedin. Ama tabii o geç kalmak gibi bir şuursuzluk sergilerse avaz avaz bağırarak onu kendine getirin.

Erkek arkadaşınızı çıldırtıp, ilişkinizi mahvedecek şeyler:

1- Kıskanın! Ama kıskançlık krizinizi sakın ha içinize atmayın, onun hayatını zindana çevirmek için kullanın.

2- O sizi kıskandığındaysa, onu kendine güvensizlikle suçlayın.

3- Yok eğer sizi kıskanmıyorsa 'ne biçim adam' olduğunu sorgulayın

4- Dırdır yapın! Her konuyu sakız gibi uzatmanın bir yolunu bulun.

5- Alınganlık yapın ama alıngan olduğunuzu asla kabul etmeyin.

6- Telefonunu karıştırın, Üstelik bunu yaparken ona yakalanın ki aranızda güven adına bir şey kalmasın.

7- Büyük küçük her kavgayı "O zaman ayrılalım" diye bitirin.

8- Ona eski sevgilinizin ismiyle hitap edin. Bunu kavga konusu yaparsa "Aman canım ne var, insanlık hali, karıştırdım" diyerek üste çıkın.

9- Ezkaza o size eski sevgilisinin ismiyle hitap ederse, ölümlerden ölüm beğenmesi için ona seçenek sunun.

10- Onu aradığınızda açmazsa "Nasıl olsa cevapsız çağrımı görünce geri döner" diye düşünmeyin. Aramaya devam edin, 5 cevapsız çağrı bıraktıktan sonra artık mesajla tacize geçebilirsiniz…

11- Eski sevgilinizle arkadaş olduğunuzu iddia edin ve görüşmeye kalkın. Ama o eski sevgilisiyle görüşmek isterse olay çıkarın.

12- Her hareketinden anlam çıkarın. Her cümlesini 'sen ne demek istiyorsun' diye sorgulayın.

13- Bir dakikadan uzun sessiz kalırsa, sessizliğini sorgulamaya başlayın. "Ne düşünüyorsun?" sorusu favori sorunuz olsun.

14- Annesine burun kıvırın. Yemekleriyle, giyinişiyle hatta tipiyle dalga geçin.

15- Onu her alışverişinize sürükleyin. Ama alışveriş turunuzu kısa kesmeyin. Mesela bir tişört için en az 20 dakika ayna karşısında durun, en az 10 kere "Sence bana yakıştı mı?" sorusunu, en az beş defa da "Beni şişman gösterdi mi?" sorusunu sorun. Sonra da o beğenmiş olsa bile, fikrini boşverin ve tişörtü almadan çıkın.

16- Özel gün deyince sadece doğum gününüz, Sevgililer Günü ve yılbaşıyla yetinmeyin. Beraber ilk sinemaya gidişinizin yıldönümünü bile kutlayın. Olur da unutursa tabii ki olay çıkarın.

17- Arabasına, kıyafetlerinin ceplerine, cüzdanına 'seni seviyorum' yazan pembe kağıtlar bırakın.

18- Topluluk içinde cinsel olarak onu yetersiz hissettirecek espriler yapın.

19- Onun annesi rolünü üstlenin. İş yemeklerinden arkadaş ortamlarına kadar her yerde ona beş yaşında bir çocuk gibi davranın.

20- Hafta sonu evde oturmak isterse bunu önerdiğine onu pişman edin. "Eskiden her hafta sonu dışarıdaydık. Şimdi emekli çiftlere döndük" diye şikayete başlayın.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: