İYİ PROJELERDE YER ALMAK İSTİYORUM!

Bir dizinin ekranda tutmasının püf noktaları olduğunu söyleyen oyuncu Sema Öztürk, doğru tercih yapmanın da oyuncu için önemine değindi...

Magazin

İYİ PROJELERDE YER ALMAK İSTİYORUM! tv8'de 'Bunu Konuşalım' programına konuk olan sunucu-oyuncu Sema Öztürk, bir dizinin tutması için her şey doğru yapılsa da püf noktayı tutturmak gerektiğini söyledi.

Gelen tekliflerle ilgili doğru seçimler yapabilmesinin önemli olduğunun da altını çizen Sema Öztürk, 'İyi projelerde yer almak istiyorum. Çünkü bazen yanlış seçimler oyuncuya maledilebiliyor. Proje tutmadı, şu oyuncudan dolayı tutmadı deniliyor. Bu bir ekip işidir. Tüm domino taşlarının yerine oturması gerek. İyi yapımcı, iyi televizyon, iyi saat, iyi bir kadro, en önemlisi en iyi senaryo, iyi bir yönetmen. Hepsinin birarada olduğu işin seyirciye hissettirdiği şey en önemlisi. Bir yerde püf noktası vardır. O seyirciye ulaşmaz. O zaman yapabilecek bir şeyiniz yoktur' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: