İyilik meleği Meryem Uzerli!

Arnavutköy'de bulunan Bolluca Çocuk Köyü'nü ziyaret eden Meryem Uzerli, çocuklarla oyunlar oynayarak onlarla yakından ilgilendi.

Magazin

İyilik meleği Meryem Uzerli! Bir süre önce "İkinci Şans Projesi"nin yüzü olan Meryem Uzerli, Arnavutköy'de bulunan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) Bolluca Çocuk Köyü'nü ziyaret etti. Ziyarete ait fotoğrafları Instagram hesabından paylaşan oyuncu, çocuklarla oyunlar oynayıp onlarla yakından ilgilendi. Uzerli, ziyaret boyunca çocuklardan sevgisini eksik etmedi. Meryem Uzerli, daha önce “Koruncuk Vakfı ile uzun zamandır ilgileniyorum. Bu projeye çok güveniyorum. Çocuklar, Allah'tan bize hediye, onlar bizim geleceğimiz. Ben bir anne olarak çok mutluyum, kendi çocuğumu koruyabiliyorum. Ama çok insan var çocuğunu koruyamıyor. Hem anne hem insan olarak bu projede var olduğum içim çok mutluyum” demişti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: