'izleMelis’in Youtube'da başlıyor!

Yapımcılığını Geco Medya’nın üstlendiği sunuculuğunu Milliyet ve Vatan Gazetesi’nde yaptığı ses getiren haberler ve röportajlarla adını duyuran Melis Güvenç’in yaptığı İzleMelis’in programı yayın hayatına başlıyor.

Dizi Galeri

'izleMelis’in Youtube'da başlıyor! YouTube’da Geco Medya kanalı üzerinden yayınlanacak programda magazin dünyasının ünlü isimleri, alanında uzman iş insanları, sanat, spor ve cemiyet dünyasının dikkat çeken simalarıyla yapılan eğlenceli sohbetler seyirciyle buluşuyor.


İlk konuk Ruhi Sarı

Renkli söyleşilerin dışında farklı konu ve içerikleriyle de seyahat, gastronomi, kültür sanat, moda, sağlık ve otomotiv alanlarında da izleyenlere zengin bilgiler sunacak programın ilk konuğu ise başarılı oyuncu Ruhi Sarı oldu. Ruhi Sarı’nın çarpıcı açıklamaları ve samimi sohbetiyle renklenen programda, Sarı’nın izleMelis’in’ e özel “Yatakta mı? Koltukta mı?” sorularına verdiği kıvrak cevaplar ise izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: