İzleyiciden Hekimoğlu'na tam not!

Kanal D’nin başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın yer aldığı, dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edinen House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu, dün akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizi, ekranda izleyiciden tam not alırken sosyal medyada da büyük ses getirdi.

Dizi Galeri

İzleyiciden Hekimoğlu'na tam not! Enfeksiyon hastalıkları ve nefroloji konusunda nam salmış başarılı bir doktor olan Ateş Hekimoğlu ve ekibinin hikayesinin anlatıldığı dizi, iddialı senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla ekranda fark yarattı.

Sosyal medyada ilk duyulduğu günden bu yana kadar yaklaşık 20 milyon erişime ulaşan Hekimoğlu, yayın günü #Hekimoğlu hashtag’i ile Twitter’da Türkiye gündeminde tüm gün boyunca üst sıralarda yer aldı. Hashtag aynı zamanda Twitter dünya gündemi (worldwide) listesinde en çok konuşulanlar arasına girdi.

Bir RedArrowStudios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer oturuyor.

Hekimoğlu, her Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...

Bunlarda ilginizi çekebilir: