İzleyiciler haklı çıktı!

Star TV'de Cuma akşamları yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi, 8 Haziran'da sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

Dizi Galeri

İzleyiciler haklı çıktı! Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi, önümüzdeki sezon da izleyicilerle buluşmaya devam edecek.

Dizinin yeni sezona taşınmasından ekran başındakiler de oyuncular da bir hayli memnun.

Diziyle ilgili birçok olumlu ve olumsuz eleştiri yapılıyor. Ancak yapılan eleştirilerin içinde herkesin kafasını kurcalayan bir nokta var: Burcu ile Osman'ın ilişkisi.

Dizinin 51. bölümünde merakla beklenen Burcu ve Osman'ın düğününde sürpriz bir gelişme yaşandı. Nikah esnasında 'Hayır' cevabını veren Burcu, ekran başındaki izleyicileri şoke etti.

Burcu ile Osman'ın yüzleşmesi heyecanla beklense de sosyal medyadaki yorumlara bakıldığında izleyicilerin birçoğu, bu aşkı kafalarında bir türlü oturtamadı.

Dizinin müdavimleri, Burcu ile Osman'ın aşkını en başından beri duygusallıktan uzak buluyor.

Uyum sorunun da söz konusu olduğu düşünülen ilişkide gerçeği Burcu'nun şu sözleri doğruluyor: “Aşk öyle düşünerek bulabileceğin bir şey değil. Sanki yıllardır kayıpmışsın da evini arıyormuşsun gibi, bulduğun an bilirsin. Aşkın olduğu yerde korku olmaz tereddüt olmaz. Kalbini ruhunu kendini teslim edersin.“

Osman, Garip ile yaptığı konuşmada Burcu’ya aşık olduğunu ve bunu geç anladığına inandığını dile getitirken bile, izleyiciler bu sözlerde bir aşk değil bir kendini buna inandırma durumu olduğunu düşündü.

İlişkileri son bulan ikiliden sonra, ekran başındakiler de aşka söz konusu ilişkiye inanmamakta ne kadar haklı olduklarını sosyal medya üzerinden dile getirdiler.

Bunlarda ilginizi çekebilir: