İzmir'de skandal olay! Enişte rezaleti!

İzmir'in Bornova ilçesinde, yaşayan Gani A. (33), evlerinde kalan 20 yaşındaki baldızı E.A.'ya 12 yaşından 18 yaşına kadar cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılandı ve 17 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Yaşam

İzmir'de skandal olay! Enişte rezaleti! İnönü Mahallesi'nde yaşayan ve elektrik işleriyle uğraşan Gani A., 2011 yılında F.A.A ile evlendi. F.A.A'nın hamile kalmasının ardından 12 yaşındaki kardeşi E.A da ablasıyla aynı evde yaşamaya başladı. Enişte Gani A., iddiaya göre baldızını önce taciz etti, ardından da cinsel istismarda bulundu. Gani A.'nın cinsel istismarları, olayın ortaya çıktığı 2016 yılına kadar sürdü. E.A daha fazla dayanamayarak eniştesinin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu ablasına anlattı. Abla F.A.A. da hemen karakola giderek eşinden şikayetçi oldu.

İzmir 6. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen dava sonrası Mahkeme heyeti, sanık Gani A.'ya 'çocuğun nitelikli cinsel istismarı' suçunu birden fazla ve baldızına karşı işlediği için 15 yıl hapis cezası verdi. Ayrıca 'Reşit olmayanla cinsel ilişkiye girmek' suçundan da 2 yıl 1 ay hapis cezasına mahkum etti. Tutukluluk halinin de devamına karar verilen Gani A., toplamda 17 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: