İZMİR'DE YİNE BÜYÜLEDİ

Cengiz Abazoğlu defilesinin yıldızı ,evlendikten sonra Yunanistan'a yerleşen Tuğçe Kazaz oldu.

Magazin

İZMİR'DE YİNE BÜYÜLEDİ İZMİR'de ikincisi gerçekleşen 'IF Wedding Fashion İzmir 2'nci Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı', modacı Cengiz Abazoğlu'nun 'CA Deluxe' adını taşıyan hazır giyim koleksiyonunun, ilk defa ünlü mankenlerce podyumda taşımasıyla başladı.


Kültürpark'taki Uluslarası İzmir Fuar Alanı 4 no'lu holde gerçekleşen defilenin koreografisini Uğurkan Erez yaptı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve 700 davetlinin izlediği organizasyonda 22'si gelinlik olmak üzere 57 parça kıyafeti Tuğçe Kazaz, Ebru Şallı, Pınar Altuğ, Çağla Şıkel, Hande Subaşı, Ece Sükan gibi mankenler tanıttı. Defilenin yıldızı ise İzmir'de doğup büyüyen Tuğçe Kazaz oldu. Evlendikten sonra Yunanistan'a yerleşen Tuğçe, giydiği mini elbise, mayokini ve kara gelinlikle alkış aldı. Podyumdaki rahatlığı gözlenen Kazaz'ın, sol bacağına yaptırdığı büyük dövme da dikkat çekti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: