J-LO'NUN SİTESİNDE KONSER KAVGASI!

JennIfer Lopez’in KKTC’deki konserini iptal etmesinin ardından resmi internet sitesinde Türkler ve Rumlar arasında başlayan tartışma büyüyünce ünlü yıldızın yardımcıları olaya el koydu.

Magazin

J-LO'NUN SİTESİNDE KONSER KAVGASI! Konserin iptal edildiği yönündeki haber, siteden tamamen kaldırıldı, böylece yorumlara direkt olarak ulaşmak da imkânsız hale geldi. Sitede bazı Rumlar “İyi ki gelmiyorsun. Barbar Türkler Kıbrıs'ta benim ailemi öldürdü” ve “Türkiye ve KKTC 'ye gelme, git İsrail 'de insan haklarına destek ver” gibi yorumlar yapmış, Türkler ise Lopez'e konseri iptal ettiği için sitem etmişti. Ünlü yıldız iptal kararını sitesinde “Jennifer Lopez, insan haklarını kötüye kullanmakla ilintili herhangi bir devleti, yasayı veya rejimi asla bilerek desteklemez. Lopez, Kıbrıs ile alakalı olarak yapılan tam bir incelemenin ardından, danışmanlarıyla birlikte çekilme kararı aldı. Bu bir takım kararıdır ve bölgedeki politik gerçeklere olan hassasiyetimizi yansıtmaktadır ” sözleriyle duyurmuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: