"JAGGER, JOLIE’Yİ KIRBAÇLIYORDU"

Andrew Morton’un yazdığı Angelina Jolie biyografisinden dudak uçuklatan iddialar

Magazin

"JAGGER, JOLIE’Yİ KIRBAÇLIYORDU" Aktris Angelina Jolie'yle ilgili olarak yazılmış son biyografi kitabında İngiliz yazar Andrew Morton, Jolie'nin Nicolas Cage, Russell Crowe, John Cusack ve Leonardo DiCaprio gibi aktörlerle birlikte olduğu, Rolling Stones'un solisti Mick Jagger ile ise sado-mazo bir seks ilişkisi yaşadığını iddia etti. Kitaba göre Jolie ile ona 5 bin dolarlık elmas küpe hediye eden Jagger, birlikte gittikleri bir sado-mazo kulübünde kendilerini kırbaçlattı.

YALNIZ BİR ÇOCUKLUK
Kitaba göre annesi Marcheline Bertrand'ın, babası aktör John Voight'i terk etmesinin ardından annesi ile birlikte yaşamaya başlayan Jolie, çok yalnız bir çocukluk geçirdi. Jolie, mobilyaları ve perdeleri olmayan bir evde fakirlik içinde büyüdü. Geç konuşan, bebeklerle oynamayan, kimseyi yanına yaklaştırmayan Angelina Jolie, 14 yaşında bekâretini kaybetti. 20 yaşlarında kokain ve eroin kullanmaya başladı; kollarını kendi kendine yaraladı.

MASKE VE KIRBAÇ
Biyografide, Jolie'nin eski koruması Mickey Brett'in de sözleri yer buldu. Brett, Jolie'nin sevgilisi Brad Pitt'in, kendisini seks eşyaları satan bir dükkâna göndererek, maske ve kırbaç satın aldırdığını söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: