JAJA GECCELERDE HIZ KESMİYOR!

Geçtiğimiz hafta elinde şampanya kadehiyle otomobil kullanırken kameralara takılan Trabzonsporlu Jaja, gecce turlarında hız kesmiyor.

Magazin

JAJA GECCELERDE HIZ KESMİYOR! Tepkileri hiç umursamadı.

Geçen hafta çıktığı gecce turunda akıllara durgunluk veren bir halde kameralara takılan Tranzonsporlu Jaja, aldığı tepkilere rağmen durulmuyor. Elinde şampanya kadehi ile direksiyon başında, Levent trafiğinde görüntülenen, dahası yanından geçen taksidekilerle kadeh tokuşturacak kadar rahat davranan Jaja, önceki gecce yine sokaklardaydı.

Otopark çıkışını kullandı.

Ünlü futbolcunun bu seferki durağı Ortaköy'deki Reina oldu. Jaja, mekana geç saatlerde üç kadın ve bir futbolcu arkadaşıyla birlikte geldi. Kulübe girişte basın mensuplarının görüntü aldığını fark edip tedirgin olan Jaja, buna rağmen keyfinden taviz vermedi. Beraberindeki sarışın kadınla içeride hayli samimi görünen futbolcu, gecenin sonunda objektiflerden kaçmak için mekanı otopark çıkışından terk etti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: