James Bond'a yeni aday Christopher Nolan

'Kara Şövalye' ve 'Inception' gibi filmleriyle tanınan yönetmen Christopher Nolan, yeni Bond macerasını yöneteceği söylenen isimler arasında yerini aldı.

Kültür-Sanat

James Bond'a yeni aday Christopher Nolan 007, yönetmen kadrosuna Sam Mendes'ten sonra bir auteur'ü daha kendi saflarına katmaya hazırlanıyor. Daily Mail'in haberine göre Bond serisinin yapımcıları Barbara Broccoli ve Michael G. Wilson, 24'üncü Bond macerasını yönetmesi için Christopher Nolan'la görüştü.

Sam Mendes'in bir daha aynı karakterler ve aynı tipte bir senaryo üzerine çalışmak istemediği için bir daha Bond serisine dönmeyeceğini açıklaması yapımcıları da yeni arayışlara itti. Tabii Christopher Nolan'ın bu teklifi kabul edip etmeyeceği biraz da zamanını ayarlayıp ayarlayamamasına bağlı. Matthew McConaughey, Anne Hathaway ve Jessica Chastain'le 'Interstellar' adlı yeni filminin çekimlerini sürdüren Nolan'ın, yakında başlanacak Bond filmine yetişip yetişemeyeceği henüz bilinmiyor. Bond hayranı olduğunu daha önce de dile getiren Britanyalı yönetmen, 1969 tarihli 'James Bond: Kraliçenin Hizmetinde'yi 'Inception' filminin ilham kaynakları arasında saymıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: