JAMES BOND'U ATLATAN ÜÇ TÜRK!

James Bond'un setine sızan üç genç, filmde figüran olmak istiyor.

Magazin

JAMES BOND'U ATLATAN ÜÇ TÜRK! Adana'da çekimleri devam eden '007 James Bond- Skyfall' filminin setine sızıp aksiyon sahnelerini görüntüleyen lise öğrencisi 17 yaşındaki İbrahim Halil Özdemir ile arkadaşları Sercan Mergen ve Mehmet Ali Güven'in çektiği görüntüler sanal alemde izlenme rekorları kırıyor.

TEL ÖRGÜLERİ AŞIP GİRDİLER

İbrahim Halil Özdemir, Sercan Mergen ve Mehmet Ali Güven, merkez Seyhan İlçesi'nde 16 Mart'tan bu yana trafiğe kapatılan Kasım Gülek Köprüsü'nün altından geçen demiryolunda çekimleri devam eden '007 James Bond- Skyfall' filminin setine girebilmek için tel örgüleri aşıp gizlice gara girdi.

magazin

Lokomotif tamirhanesindeki işçi kıyafetlerini giyip başlarına kasklar takarak sızmayı başaran gençler, bir vagonun üzerinde rol icabı kavga eden oyuncuları kameralı cep telefonuyla görüntülemeyi başardı. Adanalı gençler arasında çekim esnasında yaşanan diyaloglar ise son derece ilginç.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: