JAMES BOND'UN TÜRKİYE ÇEKİMLERİ BAŞLIYOR!

James Bond serisinin 25'inci filmi Skyfall'un iki buçuk ay sürecek Türkiye çekimleri önümüzdeki hafta başlıyor.

Magazin

JAMES BOND'UN TÜRKİYE ÇEKİMLERİ BAŞLIYOR! Beyazperdenin en ünlü ajanı İstanbul'u karıştıracak. James Bond serisinin 25'inci filmi Skyfall'un Türkiye'de gerçekleştirilecek çekimleri başlıyor. İlk 18 dakikasının Türkiye'de geçeceği öğrenilen filmin İstanbul, Adana ve Muğla'daki set hazırlıkarının son aşamasına gelindi. İstanbul'da Kapalıçarşı'nın çatısında başlayacak çekimlerde Ayasofya'nın da kullanılacağı belirtildi.

İki buçuk ay sürecek Türkiye çekimlerinin özeti:
James Bond'u canlandıracak Daniel Craig, senaryo gereği İstanbul Kapalıçarşı'nın çatısında motosikletlerle kovalamaca yaşayıp, Kapalıçarşı'nın çatısından Adana'daki Kasım Gülek Köprüsü'nden düşecek. Craig, daha sonra burada da aksiyon sahneleri çekerek, köprüden tren vagonlarına atlayıp trenle gittikten sonra tarihi Varda Köprüsü'ne gelecek. Çekilen aksiyon sahnelerinin ardından Varda Köprüsü'nden düşen Craig, Muğla'nın Fethi'ye ilçesinde denizden çıkacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: