JAMİROQUAI BOĞAZ'I SALLADI!

Kuruçeşme Arena'da gerçekleşen Jamiroquai konserine ünlüler akın etti..

Magazin

JAMİROQUAI BOĞAZ'I SALLADI! Ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle geçtiğimiz haziran ayındaki konseri ertelenen İngiltere'nin dünyaca ünlü acid jazz - jazz funk grubu Jamiroquai, Kuruçeşme Arena’da hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

“Burn to dance festivalö kapsamında BKM organizasyonuyla gerçekleşen konseri yaklaşık 15 bin kişi izledi.

Grubun solisti Jay Kay, "İyi geceler İstanbul" diyerek sahneye çıkarken, kostümü ve şapkası da geceyi renklendirdi. Işık oyunları ve sahne şovuyla görsel bir şölen yaşatan Jamiroquai, son albümlerinin çıkış parçası “Rock Dust Light Starö ile konsere başladı. Grup, "You Give Me Something", “Feels Just Like It Should", "Canned Heat", "Love Foolosophy", "Deeper Underground" gibi ünlü şarkılarını da çalarken, "White Knuckle Ride" şarkısı ile bis yaptı. Bu arada Jay Kay, bir hayranının kendisi için yaptığı portreyi imzalarken, sahneden seyircilere ceketini gönderdi.

Konseri, Cem Yılmaz, Vatan Şaşmaz, Ömür Gedik, Özge-Özgür Özberk, Deniz Marşan, Başak Dizer Fransez, Kubat, Funda Arar, Febyo Taşel, Belçim Bilgin Erdoğan, Beren Saat, Ahu Yağtuğ, Eda Taşpınar, Tan, Gürgen Öz, Tolga Karaçelik, Berkay, Sami Levi, Betül Demir, Ayşegül Aldinç, Ece Sükan ve Ayçe Abana gibi ünlü isimler de izledi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: