JANSET, VAMPİR OLUP ÖNÜNE GELENİ DİŞLEDİ!

Türkmax'te yayınlanan 'Kahve Bahane' isimli dizide oynayan Janset, vampir kılığına girdi.

Magazin

JANSET, VAMPİR OLUP ÖNÜNE GELENİ DİŞLEDİ! Vampir hazırlığı için “En zor kısmı beyaz lens takmak oldu” diyen ünlü oyuncu, yarım dakikalık görüntüsü için bir saatlik bir hazırlık aşaması geçirdi. Berrin Kural’ın makyajı sonrasında Janset; “İşin en komik tarafı makyaj sonrası herkesin büyük bir istekle yanıma koşup, boyunlarını dişlerken fotoğraf çektirmek istemeleri oldu” dedi.

Selim Erdoğan, Sezai Paracıkoğlu, Gülden Güney, Yeşim Koçak, Aysun Metiner, Melike Öcalan, Haktan Pak, Cenk Tunalı ve Ragıp Gülen’in aralarında olduğu kalabalık genç oyunca kadrosu ile ekrana gelen “Kahve Bahane” ekibine Janset ve Öner Erkan’ın katılmasıyla dizi izleyicileri ekran başına kilitliyor.

Yönetmeni Mustafa Altıoklar, senaristleri Mustafa Altıoklar, Gül Abus Semerci ve Meriç Acemi olan dizi Türkmax’ın en çok beğeni alan dizileri arasında yer alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: